Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi az ördög az a biztonsági...

Mi az ördög az a biztonsági kód és Telekód? A bankkártya adatai között nincs.

Figyelt kérdés
AZ Indamail fizetős lett, ehhez kellene ezeket beírni, szükséges van arra a postafiókra. DE HOL TALÁLOM???
2023. máj. 2. 22:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Internetes biztonsági kód vagy telekód. A bankod alkalmazásában megtalálod
2023. máj. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Milyen bankot használsz?
2023. máj. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%

Nem létezhet olyan ok, hogy valakinek fizetnie kelljen az indamailért.


Cserebogárért sem fizetünk, ha kell, szedünk párat ingyen. Na az emailfiók is ilyen. Amíg a gmail ingyenes, addig semmi másért nem fizetünk. Főleg, hogy nincs is nála jobb.


Indamail. Az olyan, mint a fekete fehér tévé, amin a kép bekapcsolás után 5 perccel érkezett meg.

2023. máj. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%

Ki a fszom fizet az indamailert vagy citromailert.

Van 800jobb es ingyenes email tarhely. Gmail,yahoo, esetleg freemail.


Mibdenhol kb 2perc emailt valtani.

At kell irni es megerositeni az ujra kapott koddal..

2023. máj. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Jobb is hogy nem tudod, legalább nem támogatsz ilyen f*ő szolgáltatót.
2023. máj. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Én is indás voltam, de amint egy-két hónapja megjött az első levél, hogy fizetős lesz, már váltottam is gmail-re, és folyamatosan írok át minden regisztrációt. Még ebben a hónapban ingyenes, addig a maradékot is átviszem.
2023. máj. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
DE nekem fontos a Facebook fiók, annak pedig indamail-os a belépése. Hogyan lehet átírni Gmailra, hogy ne tűnjön el minden?
2023. máj. 4. 22:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Gondolom, a Facebookon a beállítások menüpont alatt az e-mail cím is megváltoztatható.
2023. máj. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!