Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ausztriából kaptam gyorshajtás...

Ausztriából kaptam gyorshajtás miatt büntetőpapírt. Nekem csak az OTP-nél van forintszámlám. Ha bemegyek ők átutalják-e erről valahogy az eurós büntetésemet? (SEPA átutalást kérnek). Ennek mennyi a költsége?

Figyelt kérdés

2023. máj. 5. 06:35
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
A bankfiókban is el tudják intézni az átutalást, de telebankon (OTPdirekt) keresztül te magad is tudsz indítani SEPA átutalást IBAN számlaszámra.
2023. máj. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2023. máj. 5. 07:05
 3/4 anonim ***** válasza:
85%
Nem kell ehhez bemenni. Netbankon el tudod intézni. Nekem 5 éve 100 Euró utalása került valami 1000 forintba.
2023. máj. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
79%

a pontos díjat a bankszámládhoz tartozó hirdetmény en vagy kondiciós listában találod meg.

500 Ft körül van a minimum díj ha jól emlékszem, a % meg kb annyi, mi t belföldi utalásnál

2023. máj. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!