Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lehet autót lízingelni nem...

Lehet autót lízingelni nem fix havi jövedelemmel? (csak tőzsdei bevétel)

Figyelt kérdés

2023. máj. 14. 14:40
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%

Nem előre kell kifizetni a vételárat, a gyártás kezdetekor? Vagy a Lambo ad halasztott fizetésre lehetőséget filléres ügyfeleknek, hátha meggondolják magukat a 1 év után? A bank nem csak akkor kínál lízingfinanszírozást, ha van létező lízingtárgy?


Bennem ezek után merült volna csak fel a kérdés, hogy amúgy a jövedelemforrásaim jellegüket tekintve hitelképessé tesznek-e…

2023. máj. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:
11:55-ös! Teljesen igazad van, viszont már létezik az autó, 500 km van benne. Nem gondolnám magam filléres vevőnek, mert ha azt mondják tegyek le az asztalra 45-50 millió forintot azt jelen helyzetemben meg tudnám tenni.(Semmit sem nagyképűségből írtam.) Szép estét neked!
2023. máj. 23. 21:14
 33/39 anonim ***** válasza:
Kérlek hadd tanuljak tőled, modd meg nekem a szent grált hogy hogyan lehet színtisztán a tőzsdézésből meggazdagodni!
2023. máj. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

Venni kell brent olajat 100 millió Ft-ér amikor 1 hordó 17 dollár és el kell adni amikor 1 hordó 68 dollár


Szivesen

2023. máj. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

Én akkor veszem inkább amikor 5 dullár és akkor adom el amikor 100 dollár. És máris nagyon jól kerestem.

Vagy ez nem egészen így alakul ahogy én szeretném?


A kérdés kamu. Azért írtam az előző hozzászólást...

2023. máj. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 Lilluci27 ***** válasza:
Megmutatod a Lamborghinit ami majd a tiéd lesz?:)
2023. máj. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

Már le van gyártva a kocsi, van benne 500km, de másfél év múlva kapod meg? hogymi? :D


Biztos nem troll vagy.

2023. máj. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg vàlasz jött, nem olvastam el, de biztosan tudom a választ, mert én is forex kereskedő vagyok, nincsen más jövedelmem és lízingelek.

Tartósbérletnek hívják, amit keresel. Nem kérnek bérpapírt, az se baj, ha bár listás vagy. Magánszemélyként tudsz bérelni, a kezdődíj az autó 20%-ka bruttóban, majd a havidíj is bruttó így. 4-5 évre számolják, plusz maradvány érték.

Itt eldöntheted, hogy megveszed az autót vagy átülsz másba önerő nélkül, így havi 1000€ környékén rendszeresen új autókat vezethetsz, 25-30 milliós ársávban.

Ebben a díjban benne van a full casco és szervíz, neked csak tankolni kell, gumit is ők cserélik.

Szlovák vagy német céget érdemes választani.

(Akkor érdemes belevágnod, ha az az összeg, amiből autót vennél, termel neked havi profitot. Ezt a havi profitot beforgatod bérlésre, így úgymond ingyen autózol és megmarad a tőkéd is)

dec. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 Lilluci27 ***** válasza:
Na azóta meglett az autó? Küldöd a képet?:)
ápr. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!