Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Most nyitottam otp junior...

Most nyitottam otp junior bankszámlát. De hogyan lesz bankkártyám?

Figyelt kérdés

Be tudtam lépni a netbankba de nem tudom hogy most hogyan lesz bankkártyám? Azt nekem kell igényelni? Látom van itt egy olyan rész hogy számlák, bankkártyák, de itt az van hogy "ÚJ betéti kártya igénylése telefonos ügyfélszolgálat segítségével". De nekem nem volt régi. Szóval nem annyira értem hogy most mi van. Nekem is ezen a számon kell igényelni akkor?

Illetve. Hogy, és mikor kaphatom meg a kártyát ha most igénylem?

Előre is köszönöm a segítséget!



2023. máj. 16. 13:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Számlát nyitottál és netbankot telepítettél. Ott átutalással tudsz vásárolni, meg egyenlegedet megnézni. Kártyát később küldik ki neked a címedre. Rá pár napra szintén levélben a hozzá tartozó pin kódot is postázzák. Ezután be kell lépj a netbankodba, és keresel olyan fület hogy kártya aktiválás, katt, és kész.

Ha boltba előszőr fizetsz a kártyával, akkor csak "bedugósan" fog működni, érintősen még nem, valamint kéri majd a pin kódot amit fentebb említettem. Ha ez az első vásárlás megvan, utána már érintősen is működik kód nélkül.

2023. máj. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm. Ez nagy segítség volt. Mikor nyitottam a számlát nem mondták én meg azt hittem minden egyértelmű lesz majd ha belépek a netbankba. Mégegyszer köszönöm
2023. máj. 16. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!