Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi történt a Webkincstárral,...

Mi történt a Webkincstárral, miért nem működik reggel óta?

Figyelt kérdés

Lejárt egy nagyobb értékű állampapírom és nagyon sürgősen szükségem lenne arra a pénzre, de hiába próbálok belépni a Webkincstárba vagy akár a Mobilkincstárba, hogy kiutaljam a bankszámlámra, egyszerűen nem enged be egyik sem ma reggel óta!


Egész nap vagy csak töltődött vég nélkül a weboldal, vagy hibára futott, most este 7 óta már azt írja ki, hogy karbantartást végeznek, pedig előzetesen nem volt értesítés semmilyen tervezett karbantartásról!


Ez milyen dolog, hogy nem férek hozzá a pénzemhez egész nap? Én két hónapja regiszráltam, azóta nem tapasztalatam semmilyen leállást még eddig. De ez most nagyon para, hogy ennyi időre beragadt a pénzem. Ez mennyire bevett dolog, hogy teljes napokra leáll az egész kincstári rendszer? És mennyi ideig szoktak tartani ezek a teljes leállások, előfordulhat, hogy napokig nem tudom majd elérni és kiutalni a pénzemet? Mire számíthatok, mire készüljek?



2023. máj. 17. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Két éve használom, azóta nem tapasztaltam ilyet.
2023. máj. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Reggel még működött, még pont tudtam tranzakciót végrehajtani. Lehet túlterheléses támadás érte. Vagy nagyon sokaknak most járt le a D230517-e és összeomlott a rendszer :D
2023. máj. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

nekem most azt írja a mobilkincstár, hogy karbantartás miatt.

amúgy lehet hogy tényleg túlterhelődött, volt már ilyen :)

2023. máj. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Közel 70 milliárd Ft-nyi D230517-járt le és mindenki megrohanta a rendszert, hogy állampapírt vásároljon.

Igazából már 05.16.-án este 21:51-kor iszonyat nehéz volt belépni, mert a kifizetés 21:50-kortörtént, ami máskor 10 perc, most közel 50 percig tartott...

2023. máj. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ismét le van állva, péntek reggel óta nem tudok belépni!

Ez azért katasztrófális, már mindhol reklámozzák, hogy ott tartsa az ember a pénzét, közben nem napokra levágják a rendszert és nem lehet hozzáférni. Hogy bízzak így meg az állampapírokban, ha rendszeresen napokra leállítják a rendszert?

2023. júl. 8. 16:45
 6/7 anonim ***** válasza:
30%
Nem állítják le, csak egy papír lejáratakor túlterhelődik. Vársz 1-2 napot és elintézed.
2023. júl. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Most azért állt le, mert karbantartás van (péntektől hétfő reggelig), erről kb. 10-12 napja még júniusban küldtek üzenetet, de gondolom nem szoktad olvasni az üzeneteket sem.


Mellesleg kb 2 másodperc rákeresni az interneten, ezen a linken ( [link] ) rákeresel és nem kell minden alkalommal kérdést kiírnod:

"Karbantartás miatt nem lesznek elérhetők az állampapír-forgalmazást érintő, elektronikus forgalmazási csatornák. A WebKincstár, MobilKincstár és TeleKincstár szolgáltatások július 7-én (péntek), 14 óra és július 10-én (hétfő), 6 óra között szünetelnek majd."

2023. júl. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!