Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Revolut kártyáról nem engedi...

Revolut kártyáról nem engedi az OTP atm a pénzfelvételt, más is járt így?

Figyelt kérdés

Eddig mindig így vettem fel pénzt, mert ugye a Revolut engedi a havi 5-ször, 75.000Ft-ig az ingyenes készpénzfelvételt. Azonban egyik hónapról a másikra hibát ír ki az OTP atm, amikor rákattintok a felvenni kívánt összegre, kiírja, hogy "tranzakciós hiba, kérjük vegye ki a kártyát".


Több atm-mel is próbálkoztam. Lehet hogy elege lett a bélpoklos pénzéhes OTP-nek a dologból? Más is járt így?


2023. máj. 30. 09:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem.
2023. máj. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Vedd ki a postán, hátha ott engedi. Vagy másik atm-ben.
2023. máj. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Hintalow ***** válasza:
Mennyit szeretnèl kivenni? Az otp-s atm-ek idegen kártyával egy tranzakcióban 100.000 ft-ot adnak ki
2023. máj. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán minek kp-t felvenni, ha majdnem mindenhol fizethetsz kártyával?
2023. máj. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
#4 gondolom a majdnem miatt.
2023. máj. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Pontosan, kártyával fizetek mindenhol, de néha-néha befigyel egy suttyó fodrász, virágárus, suszter stb., akik miatt kb 3000Ft-onként oda kell járulni az ATM elé, mert b*sznak haladni a korral, meg hát ugye a háttérhatalom az ő pénzforgalmukat ugyan ne lássa. Az életem megnehezítői ezek az emberek.
2023. máj. 31. 14:43
 7/14 anonim ***** válasza:
Na, hol vettél fel végül is, kérdező?
2023. máj. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, kizárólag Revolutod van, magyar számlád nincs is? Revolutra megy a fizetésed is?
2023. máj. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudtam megoldani a problémát így az OTP-s kártyáról kellett felvennem 3000 Ft-ot 489Ft-ért. Mivel ez már a 3. Alkalom volt a hónapban.

Tudom-tudom, ki lehetne venni egyszerre többet is max 2 alkalommal és akkor nem járnék így. De gyűlölöm a készpénzt. Aki készpénzt használ az nagy eséllyel nem tisztességes úton jár.

Izlandon már kvázi megszűnt a készpénz forgalom.

Magyarországon a politikusbűnözők ezt sosem hagynák hogy megtörténjen.

2023. máj. 31. 15:28
 10/14 anonim ***** válasza:
49%
Hogyan fogsz vásárolni a bankkártyáddal, ha jön egy napkitörés és minden elektronikus eszközt lenulláz a Földön, beleértve a mobilodat is? 😂
2023. máj. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!