Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Pár éve az én bankszamlamon...

Pár éve az én bankszamlamon társtulajdonos volt az élettartam. De már legalább 4éve csak én vagyok az egyedüli számlatulajdonos. Csak az én jövedelmem érkezik a számlára. A régi társtulajdonos miatt inkasszozhatjak e a szamlat?

Figyelt kérdés
2023. máj. 30. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel nem tarstulajdonos, nyilvan nem.
2023. máj. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miert privatban irod a reszleteket?


Mellesleg ha kapott is levelet, a bank nem fogja inkasszozni a szamladat ha az ados nincs a tulajdonosok kozott.

2023. máj. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat a privát üzenetére.Köszönöm a választ
2023. máj. 30. 17:29
 4/5 anonim ***** válasza:

"A régi társtulajdonos miatt inkasszozhatjak e a szamlat?"


Nyilván nem, mivel már nem tulajdonosa a bankszámlának.

2023. máj. 31. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Hintalow ***** válasza:
0%

Nem nagyon van olyan, hogy társtulajdonos. Illetve règebben lehetett ilyen kettős tulajdonú számlákat nyitni pár banknál, de ott meg nem lehetett "leválasztani" a másik felet, csak a számla megszüntetèse opció.

A párod valszeg csak meghatalmazott volt a számládon, azzal meg tènylegesen semmi köze hozzá, max lehet kártyája, adhat utalást meg hasonlók.

2023. máj. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!