Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mást is zavar ha az extra jól...

Mást is zavar ha az extra jól kinéző megszokott bankkártyát lecseréli a bank valami gagyi kinézetüre?

Figyelt kérdés
Már a harmadik kártyámat cserélik úgy, hogy egyre egyszerűbb, gagyi az újabb

2023. jún. 2. 07:39
A kérdező szavazást indított:
Igen, zavar
Nem gond, nem érdekel, hogy néz ki
36 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Kíváncsian várom az újat, csalódás, ha a régi jobban nézett ki
2023. jún. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
31%
Nem is lattam a kartyamat honapok ota, de amugy is, kit erdekel hogy nez ki?! Divatbemutatora kell hogy menjen a vilagos-turkiz koktelruhadhoz es aranyszinu ridikulodhoz, vagy megszolnak a faluba' erte hogy miert piros es nem zold?
2023. jún. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Nem is szoktam elővenni, a pénztárcámban van, azon keresztül is leolvassa a terminál.
2023. jún. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
Totálisan lexarom, hogy mi van rajta.
2023. jún. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem meg sem ismerném a kártyámat, ha elővenném. Telóval meg órával fizetek mindenhol.
2023. jún. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%
A kártya nekem addig a pillanatig fontos, amíg a telefonomba regisztrálom, egyébként a pénztárcám legmélyén van, innentől kezdve tőlem egyszínű fehér is lehet. Most amúgy kíváncsiságból megnéztem a kártyámat, és meglepődve vettem észre, hogy nem is olyan, mint amilyenre emlékeztem. Ennyit arról, hogy mennyire zavar a dizájnváltás :D
2023. jún. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%

Nem igazán szempont, hogy néz ki a kártya. Egyrészt évek óta telefonnal fizetek, a kártyát nagyon ritkán veszem elő, mert már az ATM-nél is működik az érintős készpénzfelvét a telefonnal.


A Wise pl egy totál egyszínű rikitó zöld kártyát ad, mert jól tudják, hogy halál mindegy a kártya kinézete, az a lényeg, működjön.


De ha ennyire fontos neked a kinézet, rendelj egyedi kártyát. OTP-nél pl van rá lehetőség, nem tudom, más banknál van-e még ilyen. Akkor azt teszel rá, amit szeretnél (persze azért nem akármit)

2023. jún. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
60%
Leszarom, telefonnal fizetek.
2023. jún. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Melyik bankról vagy bankokról van szó?


Esetleg az MBH összeolvadások miatt ami több hullámban ment? Mert amúgy csak lejáratkor cserélnek?



Sok éve én is egyedi kártyát igényeltem az OTP-nél, boltokban volt is hogy a pénztáros meg volt lepődve, többen dicsérték is.


Aztán bankot váltottam egy jó ajánlat miatt így a kártyát lyukasztották.

2023. jún. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
First world problem.
2023. jún. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!