Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A Havi Bankszámla kivonat...

A Havi Bankszámla kivonat amit kaptok mindig perforált szélű?

Figyelt kérdés
2023. jún. 9. 09:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2023. jún. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
Nem, fura is lenne ha a netbankos applikacioban perforalt szelu oldalakat latnek...
2023. jún. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ami postai úton jön!
2023. jún. 9. 09:44
 4/9 anonim ***** válasza:
22%

Miért írod nagy kezdőbetűvel a havi bankszámla szavakat?

Továbbá minek fizetsz havi 500-600 forintot a papír alapú bankszámlakivonatért, ha ingyen letöltheted a netbankodból PDF formátumban. Szereted otthon őrizgetni? Tudom, hogy van ilyen, csak kérdezem.

2023. jún. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
Soha nem kértem papíron, de az biztos, hogy régebben perforált szélű volt. A nagy sebességű nyomdagép (mint ahogyan a kisebb nyomtatók is) ezt a fajta papírt tudta kezelni.
2023. jún. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az elmúlt 20 évben soha nem kaptam perforált szélű iratot, levelet, számlakivonatot bankból. Sima A4-es lézernyomatok mind. Még 2007-es számlakivonatom is van itthon lefűzve, amit nem dobtam ki, egyik se perforált. Le is adom most őket hulladékpapírnak.
2023. jún. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Annak idején nekem akkor volt perforált szélű, amikor kevés tranzakció volt és ráfért egy oldalra.

De már vagy 10 éve elektronikusan jön, nem kérek papír alapú kivonatot.

2023. jún. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem az Erste sose küldte perforált szélű papíron. Jó vastag A4-es lapok voltak. Egy ideje elektronikusan kérem.
2023. jún. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

amint volt lehetőség, hogy csak digitálisan legyen, azonnal mondtam is le a papír alapút.

amint volt lehetőség online banki ügyeket intézni, azonnal mentem ahhoz a bankhoz.

amint találtam egy olcsóbb, jobb kondíciókkal dolgozó bankot, azonnal váltottam.

változni nem szégyen.

2023. jún. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!