Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Érdekelne hogy baba váró...

Érdekelne hogy baba váró hitelnél mennyire kizáro ok a szerencsejáték havi jovedelmem 2-5%-at teszi ki?

Figyelt kérdés

2023. jún. 21. 00:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Kizáró ok. Ezt minden bank kiemelten figyeli.
2023. jún. 21. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Teljesen.
2023. jún. 21. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Nekünk nem volt problémánk belőle.
2023. jún. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
9%
Párom rulettből és lottózásból él, nekünk csoknál és babavárónál is elfogadták. 🥰
2023. jún. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%
Hát persze
2023. jún. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

Ha kulfoldi oldalon jatszik akkor nem latjak es nem is tudjak. Ugyanis pl a bet365 es minden iroda kozvetito kulsos penzugyi szolgaltaton keresztul fizet ki.

Nekem pl nem latszik a kivonaton hogy bet365 vagy unibet, csak a kulfoldi penzugyi szolgaltatotol jott utalas.

2023. jún. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igazából 3 havi kerestem mellet ami körülbelül 1,6m szerencse játék forgalom 70 ezer forint volt pontosan,ami pontosan 3% fizetesemnek.
2023. jún. 21. 14:23
 8/11 NTBS ***** válasza:
61%
Semmenyire.
2023. jún. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Érdekes a kérdés, nálam az a kérdés merül fel, hogy egyáltalán mi köze a banknak, hogy mire költöd a pénzed, főleg, ha sok van és mindennek megfelelsz. Mi most akarunk hitelt felvenni, az előzetes belső vizsgálaton csont nélkül átmentünk, amiben kérdőív szerűen volt, hogy mire költünk. Én mondtam valamit, közben meg nem 100 % fedte a valóságot aztán semmit se szóltak. Meg a bank honnan tudja hogy miért költesz valamire? Nekem havonta milliók mozognak a számlán, állampapír vétel vagy részvény aztán szerencsejátékra is megy, ezek milliók havonta. Akkor én most rossz gazdája vagyok a pénznek? Ki tudja megmondani? Havonta simán bejön ezekből több százezer, akkor hol számít, hogy elmegy szerencsejátékra x forint. Szóval szerintem nonszensz az egész. Ha nem megy át, majd azt mondom az ügyintézőnek, hogy köszönjük, másik bank biztos szívesen fogadja a milliós megtakarításunk..
2023. nov. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én mindent el tudok hinni. Bankot inkább nem mondanék, de ti is tudjátok, a tévében csak úgy mennek a reklámok, milyen egyszerű és gyors hitelt felvenni. Mi lakás hitelt akartunk. A vételár több, mint 60 %-át fizettük önerőből, mellette volt több millió megtakarítás a majdani felújításra. Mind a kettőnknek átlagon felüli fizetése volt. Erre a bank ahol lehetett kötözködött, mindenféle plusz papírt kért be, nem volt jó az eladási szerződés, mert csak azbő szövegezésük a megfelelő és minden igazolást újra kértek kitölteni a sajat nyomtatványukra. Egy hónapig ment a huzavona. Mindezt úgy, hogy prémium ügyfél vagyok. Akkor felemeltem a hangom, hogy mindenem viszem máshova és hirtelen engedtek..
2023. nov. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!