Melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
Most OTP-s vagyok. Régóta nézem,hogy ott hagyjam őket az ajánlatát,a többinek,de nem értek hozzá. Több helyen látni 0ft-os számlvazeteést. Ilyenem még nem volt. Ami fontos lenne nekem,hogy a jelenlegi net bankszámla csomagnál(OTP) olcsóbb legyen. Tudjam használi utalásra,bármire az appot. Valamint,hogy legyen náluk takarékszámla is. Mielőtt bárki jönne,hogy fektessek,állampapírba leírnám h köszi nem. Nem bízom bennünk. A takarékszámla arra kell,hogy ne nyúljak bizonyos keretösszeghez,amíg erre-arra nem gyűlik össze. Így fontos hogy havi szinten többször,hol kisebb hol nagyobb összeget áttudjak tenni. Díjmentesen.

2023. jún. 21. 11:51
 1/6 anonim válasza:
Én az OTP-től mentem át pár hónapja, mert átraktak egy másik díjcsomagba és nem tudtak ennél olcsóbbat ajánlani (700 Ft havidíj + pár száz forint minden utalásért). Szóval bementem az Erstehez és sima mezei ügyfélként (nem prémium) nyitottam egy szinte teljesen ingyenes számlát. Applikációban ki tudod választani, hogy miről kérsz pop up értesítést és az alapján fizetsz (vagy belépsz az appba és megnézed ingyenesen). Utalásoknál is csak a 20eFt feletti részre vonatkozóan van egy minimális költség, szóval én nagyon elégedett vagyok velük. Érdemes bemenni személyesen, hogy a fizud alapján milyen csomagokat tudnak ajánlani. Ha e mellett dönthetsz és az ügyintézőnek megadsz egy ajánlói kódot (például A003657635), akkor még egy egyszeri 10eFt-os jóváírást is kapsz. Plusz a Moneyback is hasznos tud lenni (pl.: 12%-os SPAR visszatérítés a vásárlások után időszakosan. Nah ilyenek nem voltak az OTP-nél egyáltalán.
2023. jún. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
*döntesz
2023. jún. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem,köszi. Az Erste benne van a 4-ben,amik szóba jöhetnek. Az OTP már egy bohóc. Minden fosért levonogat,és nem keveset.
2023. jún. 28. 12:50
 4/6 A kérdező kommentje:
Közben már leredukàlodott 2-re. Lehet nyer az Erste. Te mi alapján mentél be pont oda?
2023. jún. 29. 10:20
 5/6 anonim válasza:

Kolléganőm ajánlotta ;)

Megmutatta az applikációt, ami egyszerű és gyors. Nekem hatalmas plusz például, hogy applikáción belül tudom módosítani az állandó megbízásokat pár másodpercen belül, ha kapok mondjuk egy rezsis elszámoló számlát. OTP-s applikáció ezt például nem tudta (csak a Netbank). Utalások perceken belül átmennek hétvégén is, OTP nyugodt szívvel kiírta péntek este, hogy majd hétfőn. Erste-ben segítettek a bankváltásban is, mindent elintéztek költségek nélkül, csupán annyit kellett tennem, hogy a pénzt átraktam előre a sima számlára. Még az állandó és a csoportos megbízásokat is átemelték. Nekem nagyon pozitív a változás.

2023. jún. 30. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen unokasógorom is elégedett. Azt tudom bàrmit is vàlasztok,az otpnél csak jobb lehet. Nagyon elegem van màr belőlük,aztán lehet én is az erste mellett teszem le a voksot ;)
2023. jún. 30. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!