Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha ismerősöm aki régi revolut...

Ha ismerősöm aki régi revolut fiókkal rendelkezik, ha törli a számláját és meghívom, akkor megkaphatom a meghívós pénzt? Vagy aki egyszer már ügyfél volt azt hiába hívom meg újra?

Figyelt kérdés
2023. jún. 30. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:
21%
Te érted amúgy, hogy mi kérdezel? Mert én nem:D
2023. jún. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
@1 Nem bonyolult pedig. Magyarul írta, teljesen érthető.
2023. jún. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ma 13:25


Köszi, akkor magyarázd már el kérlek, vagy mégjobb: mi a válasz rá?

2023. jún. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az ha az ismerősöm törli a revolut számláját és csinál újat jár-e érte a meghívónak a jutalom? :D


Annakidején nem kapott érte mert magától csinálta a számlát.

2023. jún. 30. 13:36
 5/8 anonim ***** válasza:
69%

#1


Őszintén, mit nem értesz ezen? Komolyan kérdezem. Nem tudod mi a Revolut? Vagy hogy hogy működik a referral programjuk? Akkor pedig miért nem maradsz csöndben? Nem értem.


Kérdező: feltételezhetően az ismerősöd végigment az azonosításon, ergó ügyfélként szerepel a rendszerben a személyi adataival, így kétlem hogy megkapnád érte a referencia pénzt. Különben ezzel jól el lehetne szórakozni, és egy családdal kitermelni a minimálbért havonta.

2023. jún. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát én a magyar bankokból már kivettem cipőm és a táskám árát meg egy két dolgot. :D


Lehet ciki, de szinte ingyen vágnak az emberhez bankonként 40-50 ezret. :D


Sőt a Gránit még többet is, mert meglepő módon viszik az emberek a fórumokba kirakott meghívó kódot. :D

2023. jún. 30. 13:55
 7/8 anonim ***** válasza:
59%

#6


Hát, tök jó :D Mondjuk van akinek a napidíja annyi, mint amennyit összekoldulsz-kódolsz-referálgatsz egy év alatt ezeken, szóval nem tudom megéri-e ezzel szarozni, hogy őszinte legyek.

És a bankok sem regisztrálják be ugyanazt az embert többször, gondolom.

2023. jún. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát nem csak van annyi bank hogy egyszer jól jön 😂

Mondjuk így hogy az egyetemi ösztöndíj nem olyan sok jól jön a plusz.


Persze mindig kell 100-150 ezer forgatni, hogy ne legyen sok a havi díj.

2023. jún. 30. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!