Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kaphatok újabb hitelt végtörle...

Kaphatok újabb hitelt végtörlesztés után?

Figyelt kérdés

2 hónapja vettem fel több OTP Online Személyi Kölcsönt (összesen 5 millió forint értékben) és volt egy 30 napot NEM meghaladó (kb. 25) mulasztásom a törlesztőkkel, viszont most egyben végtörlesztem a személyi kölcsöneim nagy részét ami által felszabadul a jövedelmem nagy része.

Végtörlesztés után egyből kaphatok újabb hitelt ha erre lenne szükségem és a bank alkalmasnak talál?

Stabil munkahelyem van bőven elegendő jövedelemmel (végtörlesztés után) így ezzel nincs probléma, remélem ezek alapján a KHR szerint sincs ennek akadálya, valaki tudna választ adni erre a kérdésre?


Tudom fura kérdés, fura a szituáció is, nem kérek okoskodó kommenteket csak egy kis segítséget (értelmes választ), köszönöm!



2023. júl. 1. 06:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2023. júl. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tegyük fel, hogy minden ok: jövedelem, jtm, khr, de elképzelhető, hogy az OTP belső szabályzata mond(hat) olyat, hogy pl. 20 napon túli késedelem már kockázatos adós. De az is lehet, hogy nincs ilyen belső szabálya.
2023. júl. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerencsejátékfüggő vagy?
2023. júl. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3/3 Nem, bár nem értem ez miért releváns
2023. júl. 8. 22:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért, mert ott szokott ilyen hektikus lenni, hogy először nem fizet semmit, aztán hirtelen az egészet kifizeti. Mindezt rövid időn belül. Ráadásul azt mondod, hogy több hitel is.
2023. júl. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!