Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik bank ATM-jéből lehet...

Melyik bank ATM-jéből lehet Revolute és Wise kártyákról ingyenesen készpénzt felvenni?

Figyelt kérdés
Elvileg van ingyenes kp felvételi lehetőség (bizonyos limitig), de az ATM üzemeltető bankja számolhat fel költséget. Melyik banknál ingyenes ez?

2023. júl. 2. 08:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
MHB-nál szoktam Wise-zal és a havi limiten belülieket mindeddig sikerült ingyen. Nem néztem utána, nem tudom máshol mi a helyzet, nem szoktam máshonnan, ezt is ritkán.
2023. júl. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
*azaz MBH
2023. júl. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
5%
Semelyiknél. A bankok legfeljebb a saját ügyfeleiknek teszik ingyenessé az ATMjeiket, ugyanis az ATm is egy szolgáltatás, nem közjav.:)
2023. júl. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Én revolutról OTP atm-ből vettem fel a múltkor eurót, teljesen ingyenes volt.
2023. júl. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is az OTP-nél szoktam.

Az Erste vezette be nem rég, hogy a külföldi kártyákra díjat számolnak fel az ATM-nél. Szerintem ők vannak egyedül ezzel. Egyébként az ATM figyelmeztet erre és meg lehet szakítani a tranzakciót.

2023. júl. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
Raiffeisennél is ingyenes (Wise)
2023. júl. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3-aska, ha egyszer a Wise garantálja, hogy ingyenes, akkor ingyenes... nekem. Hogy a wise hogyan számolja el ezt a bankokkal, az nem érdekel.
2023. júl. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!