Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hiteligényléshez kérnek tőlem...

Hiteligényléshez kérnek tőlem jövedelemigazolást, ezen rajta van az egész éves keresetem, vagy csak az utolsó három hónap keresete, problémát jelent ha évközben munkahelyet váltottam hiteligénylésnél?

Figyelt kérdés
2010. okt. 13. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a folyamatos munkaviszony számít nekik.
2010. okt. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Általában az utolsó 3 hónap átlagjövedelmét kérik, és hogy a mostani munkáltatónál mikor kezdtél.
2010. okt. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Három (vagy hat) hónapról kell szólnia a jövedelemigazolásnak. Azt a munkáltatódnak(vagy a könyvelőjének) kell tudnia, hogy hogyan kell ezt kiszámítani.
2010. okt. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A banki munkáltatói igazolásokon rajta van, hogy mióta dolgozol a jelenlegi munkahelyeden.


Bankfüggő, hogy 3, vagy 6 hónap átlagkeresetét kérik az igazoláson. hogy mennyi munkaviszony a minimális feltétel.

Nem mindegy, hogy jelzáloghitelről, vagy más jellegű hitelről van-e szó és az is számít, hogy KP-s a béred, vagy bankszámlára érkezik-e.

Befolyásoló tényező az is, hogy mióta dolgozol a jelenlegi munkahelyeden és mióta van folyamatos munkaviszonyod.


Bankonként és hiteltípusonként is eltérnek a szabályok és a minimum követelmények is.


egy hiteltanácsadó

2010. okt. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!