Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Pènzkölcsönadási szerződèsbe...

Pènzkölcsönadási szerződèsbe bele lehet írni olyanokat hogy pl X szemèly nem tilthat le stb?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm szerint igen, mert egy szerződésbe bármit lehet írni
2023. júl. 3. 21:53
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Bírom amikor azt se tudják mi van de elítèlik a kèrdezőt😀Ha a lány oldaláról nèzzük akkor az normális hogy fenyegeti ès zsarolja azt aki segîtett, ès beleírta a szerződèsbe hogy a pènzt

soha semmilyen körülmények között nem kèrhetem vissza??😀

2023. júl. 4. 14:03
 12/14 anonim ***** válasza:
Egy undoritó féreg vagy. Ne tetézd inkább a dolgoz ezekkel a kreténségekkel, mert csak egyre számalmasabban jössz ki belőle.
2023. júl. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"Ha a lány oldaláról nèzzük akkor az normális hogy fenyegeti ès zsarolja azt aki segîtett?"

Ezek szerint mindketten defektesek lehettek. 😂

"beleírta a szerződèsbe hogy a pènzt

soha semmilyen körülmények között nem kèrhetem vissza??"

Ez így nem kölcsönszerződés, hanem ajándékozási szerződés.

De nem is értelek. Vegyük sorra. Adtál pénzt egy lánynak kölcsön, aki nem akarja azt visszaadni, de te elmondtad, hogy nem is akarod visszakapni, hiszen a jó szíved miatt adtad, és amúgy sem jelentős összeg.

Ennek ellenére mindketten szerződésbe akarjátok foglalni.

Ő, állításod szerint fenyeget és zsarol, te ennek ellenére mégis kötelezni akarod arra, hogy kapcsolatot tartson veled. 😂

Lehet, hogy hülye vagyok, de én nem ajándékoznék és kölcsön sem adnék annak, aki fenyeget és zsarol, inkább letiltanám minden szinten, nem hogy még szerződésben kötelezzem rá, hogy kapcsolatot tartson velem. 😂

2023. júl. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Miért nem inkább heti 3 kötelező szexet írtok bele? Az a cél végül is, nem?
2023. júl. 6. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!