Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Átvertek előre utalással,...

Átvertek előre utalással, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Ezt találtam az OTP honlapján:


“Úgy érzi, visszaélés áldozata lett?

Ha Ön azért szeretné visszahívni egy már teljesült átutalását, mert úgy érzi, csalás áldozata lett, akkor a visszahívást kizárólag telefonos ügyfélszolgálatunkon (plusz+36 1 366 6666) vagy OTP Bank fiókban kezdeményezheti.”


Ha felhívom őket vagy bemegyek a bankba mi fog történi? Van rá esély hogy visszakapjam a pénzem? 40.000Ft húztak le.


Vagy úgysem tudnak semmit csinálni és ez tanulópénz ?



2023. júl. 8. 19:25
 1/7 A kérdező kommentje:
Tudom hülye voltam soha többé nem utalok ezek után előre.
2023. júl. 8. 19:34
 2/7 anonim ***** válasza:
18%
Eselytelen, 50000 ft alatt a rendorok is telibeszarjak
2023. júl. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem esélytelen. Kérdés hogy pomtosam mitörtént mikor. Amúhy miért egyszerüb ide egy kérdést kiírni mint simány felhivni a bankod?
2023. júl. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Átutalás vagy kártyás fizetés volt?
2023. júl. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Egy webshopból rendeltem és előre utaltam a pénzt. 2 hete nem válaszolnak egy darab emailre sem szóval fix átverés.

Hétfőn hívom a bankot, azért tettem fel a kérdést hogy mire készüljek miket kérdezhetnek.

2023. júl. 9. 18:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Milyen webshop az? Mert én már vagy 300 szor rendeltem vagy 50 különböző webshoptól, egyik sem vert át és megkaptam a terméket. Az bűncselekmény és rendőrségi ügy, ha lenyúlják, ezt ők is tudják. Ha külföldi az már.
2023. júl. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Melyik webshop?
2023. júl. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!