Hitelátvállalás? Autora?

Figyelt kérdés
Nem értem miért gondolja az a sok barom aki felteszi a hirdetéseket hogy csak banki átvállalással ad át autot mikor a lakosság lassan 90%-a BAR listára kerül és a köcsög bankok biztos nem adnak hitelt, pedig koránt se biztos hogy nem tudná fizetni aki BAR listára kerül, ugyhogy marad az árverezés. :D
2010. okt. 14. 09:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem értem miért mondod hogy 90% a bár listás.

Én sem vagyok bár listás és még gazdag sem vagyok. Sőt az utcában sincsenek bedőlt hitelesek.

Egyre többet gondolkodunk a férjemmel, hogy mi is veszünk egy autót hitelátvállalással.

2010. okt. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jelenleg valahol 300-400 ezer között van a BAR listások száma, ami a felnött lakosság kevesebb mint 5%-a.
2010. okt. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az a hülye, aki hitelre autót vesz.


Venni kell egy 16-20 éves F Astrát 200 ezerért és a világ végére is elvisz...

2010. okt. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És milyen igazad van' Én se feszitenék olyan autoba amit bármikor elvehet majd a bank ha nem tudom fizetni.A jo öreg autok is megfelelnek....
2010. okt. 15. 06:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Az a probléma, hogy sokan azoktól az autóktól szeretnének hitelátvállalással megszabadulni, amire CHF alapú hitelt vettek fel, de ezeket többnyire nem éri meg átvállalni, mert gyakran nem ér annyit a kocsi a szabad piacon, mint amennyi hitel van rajta.


Pl ha valaki vett egy kocsit 2-3 éve 1 mill Ft-ért és erre felvett pl 800E Ft CHF alapú hitelt, akkor a tartozása most kb 1millióra nőtt, az autó értéke meg 7-800EFt-ra csökkent.

2010. okt. 15. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!