Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szoktam nézegetni, hogy a...

Szoktam nézegetni, hogy a lekötésem hogy àll (ez az első hónap). Állampapír. Pár napja kb 40 ezerrel több volt az otp allkalmazásában nézelödve mint ma. Ez hogy lehet?

Figyelt kérdés

Nem értem….

Az ingatlan befektetési jegy összege konkrétan most alacsonyabb, mint július 1-jén (akkor írtam fel, hogy mi hogy áll, június 20 körül kötöttem).


2023. júl. 19. 10:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

"Az ingatlan befektetési jegy összege konkrétan most alacsonyabb, mint július"


Egy befalapnak tud csökkenni is az árfolyama.


De ennek mi köze e címben említett állampapírhoz?

Az ingatlan befektetési jegy az nem állampapír.

2023. júl. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Az első mindent leírt.
2023. júl. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtatok!

Látszik, hogy nagyon kezdő vagyok….

2023. júl. 19. 11:01
 4/12 A kérdező kommentje:
Lehet valahol követni ezeket napi szinten esetleg?
2023. júl. 19. 11:03
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Amúgy tényleg nem bántásból mondom, de ilyenkor valahogy mindig elszörnyülködök mikor ilyenről hallok, hogy valamilyen pénzügyi, befektetési eszközt úgy adtak el valakinek, hogy semmi fogalma sincs annak részleteiről, természetéről...
2023. júl. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
Az állampapír nem lekötés. Az ingatlan befektetési jegy nem állampapír. A piaci érték mindnek az esetében változhat pozitív és negatív irányba is.
2023. júl. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%

#5 egyetértek, egyébként a mifid-tesztnek amit a megtakarítókkal ki kell töltetni, ezt a célt szolgálná, hogy felmérje mennyire van képben az illető és ennek megfelelően korlátozza az elérhető termékeket.


Másfelől viszont lehet hogy kicsit paternalista ez a hozzáállás… lehet hogy jobb, ha a szabad piacnak teret engedünk, és hagyjuk hogy a láthatatlan kéz megtegye a természetes szelekciót…

2023. júl. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Amit elmondtak erről, hogy nem lehet azonnal visszaváltami, csak ket nap múlva, ill hogy a kamata 15% körül van ennek is.


Nem tartom magam buta embernek, de nem mozgok ezen a területen. Nagyon kevés pènzbol gyujtottem ossze azt, amit lekotottem egy hónapja

2023. júl. 19. 11:18
 9/12 anonim ***** válasza:
64%

#4: lehet kovetni. Nem tudjuk pontosan milyen befektetesi jegyed van, de ha nem az amit a linken talalsz, a bamosz honlapjan biztos megtalalod a sajatodat is.


[link]

2023. júl. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%
Még egyszer leszögezem nem sértegetni, és szurkálni szeretnélek, de az ügyintéző aki ezt így rád beszélte, az konkrétan baleknak nézett.
2023. júl. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!