Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A k&h kartyamat kb nem is...

A k&h kartyamat kb nem is hasznaltam soha es most jott az sms hogy minusz 18.000ft adossag van rajta, es nem szeretnem kifizetni a semmiert?

Figyelt kérdés
Megszeretnem szuntetni a kartyamat es nyitni egy otp juniort helyette , ez lehetseges?

2023. júl. 24. 12:09
 1/6 Kólauborkával ***** válasza:
0%

Tudtommal a kezelési költség nem zálogosítható. Azaz szard le.

Én is ezt tettem úgy 15 éve.

2023. júl. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Nem fogod tudni megszuntetni anelkul h kifizesd. Valszeg olyan kartyad volt hogy 1 so evben ingyenes aztan ha van x osszegu mozgas akkor nem kell fizess erte.vagy valami hasonlo. Fizesd ki szuntesd meg, aztan mehetsz masik bankhoz
2023. júl. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Számlavezetési díj, minden hónapban esedékes, a hónap utolsó napján.


2. Kártya éves díj. Évente egyszer esedékes, a kibocsátás évfordulóján.


Ezeket minden hónapban, annak esedékességekor, annak rendje és módja szerint, szorgalmasan befizetted?

2023. júl. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat de ezek szerintem havi koltsegek es eves koltseg , akkor ezt nem muszaj kifizetnem?
2023. júl. 24. 12:21
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
De, muszáj.
2023. júl. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kólauborkával ***** válasza:
6%

Vagy csak szólj be, hogy ellopták és nem szeretnéd használni sem. Zárolják és szevasz.

Én nem fizettem ki, de ezzel nem szeretnék bátorítani senki hasonló cselekedetre, csak jelzem, mint tényt.

2023. júl. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!