Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A CIB mobilalkalmazást azt...

A CIB mobilalkalmazást azt írta ki nekem, hogy nem friss, és nem enged belépni. Azt mondja semmit nem kell tennem, csak az AppStore-ban frissíteni, de ha odamegyek ott csak open gomb van, és megnyílik ugyanaz. Most mi van?

Figyelt kérdés

2023. júl. 27. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Varsz szepen mig az AppStore frissul. Ha jol emlekszem julius 20-an jott ki egy jelentosebb CIB Netbank verziofrissites, amig azt nem teszed fel, nem fog menni.
2023. júl. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Júlusi 27 van, ma mentem fel frissítésért, mivel ma mondta, de nem látom. Ugyanúgy ott van a Cib App, és az open gomra tudok nyomni, nem ír és nem mutat frissítés gombot.
2023. júl. 27. 19:45
 3/5 anonim ***** válasza:
23%
Play áruházba nézd meg én ott frissitettem működik.
2023. júl. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Farkas999 ***** válasza:

3-as!

Apple - Play áruház?

2023. júl. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4# Azt nem tudom, annyira nem értek hozzá, de a banktól kapott mailben az állt hogy play áruházból csak katt rá, nem kell törölni a meglévő appot, a frissités létrejön..
2023. júl. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!