Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik a legmegbízhatóbb és...

Melyik a legmegbízhatóbb és legjobb választás arra, hogy pénzt utaljanak nekem, de ne legyen rizikós? Mint pl a rendes bankkártyára utalni

Figyelt kérdés

A Cash App megbízható? Vagy szerintetek melyik az? A Paypalról azt hallottam hogy csak magamnak tudok utalni pl

Köszi az értelmes válaszokat



2023. aug. 5. 00:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
66%
És akkor abban mi a rizikós?
2023. aug. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
44%
Szóval akkor visszatértünk oda, hogy #7.
2023. aug. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
11%
Nem az eszeddel keresel penzt igaz?
2023. aug. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Jó mindegy, inkább hagyjuk, látszik hogy csak lenézős magyarok vannak itt. További szép napot:)
2023. aug. 5. 20:23
 15/22 anonim ***** válasza:
64%

Ha hülye vagy nem csoda, hogy lenéznek.

De én azért kíváncsi vagyok mi a rizikós dolgot látsz benne?

2023. aug. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
66%
Jajaja, az összes magyarral van baj, nem veled Te rasszista f#sz.
2023. aug. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Rasszista? Pont én? Nem is ismersz kedves utolsó.


De ha leírom sem lesz jobb, mert mindenki lehülyéz azért mert valamit nem tudok. Miért baj, ha valaki tudatlan egy adott témában és mer kérdezni?


Pl olyan dologra gondoltam

1. Mennyire megbízható a PayPal oldal? Adatok, adatcsalás szempontjából?

2. Melyik oldalt/appot ajánljátok internetes bankszámla megnyitásához? (Pl paypal amit össze lehet kapcsolni a bankszámlával)

3. Ne legyen rizikós utalás-> ne tudjanak adatot kicsalni, félteni a bankszámlát stb


Remélem minden mindentudó kíváncsiságát ki tudtam elégíteni..

2023. aug. 5. 21:01
 18/22 A kérdező kommentje:
Feltörni*
2023. aug. 5. 21:02
 19/22 anonim ***** válasza:
92%

De jobb lesz, mert már az eredeti kérdést sem lehetett érteni.

Az adatokat tőled csalják ki, nem az oldaltól. Mindegyik oldal csak annyira megbízható amennyire te. Ha nem dőlsz be a csalós hívásoknak/smseknek/e-maileknek akkor teljesen biztonságos lesz bármelyik.

2023. aug. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális választ. És igen bocsánat, rosszul fogalmaztam meg a kérdést.
2023. aug. 5. 21:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!