2%-os hitelkamat létezik?

Figyelt kérdés
Vagy kamu az egész?
2023. aug. 7. 15:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy scam.
2023. aug. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez csalas. Az ilyen penzugyi idiotakat probaljak atverni. Ha fizetsz akkor elbukod a penzt.


Semmilyen bank nem ad ugy hitelt hogy nem ismeri a hitelt kero anyagi helyzetet. Munkahelyet, jovedelmet, hiteltortenetet.


Konoyrogve kerlek, probaljatok valami penzugyi tudatossagot tanulni. Ha mast nem legalabb a gyerekedet tanitsd meg ne legyen ilyen naiv.

2023. aug. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Ezeket az adatokat elkérte előtte, de már írtam, hogy elengedtük a dolgot. Feleslegesen osztrákok az észt, nyilván azért írtam a kérdést, mert nekem is gyanús volt, és nem akartam befizetni.
2023. aug. 8. 11:31
 14/15 anonim ***** válasza:
Igen, csak hogy nem bediktalni kell a munkahelyet meg a fizetest. Azt ellenorzik ha nem ott akarsz felvenni hitelt ahova a munkabered jon. Munkaltatoi igazolas pl, bankszamlakivonat a munkaberrol stbstb.
2023. aug. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"Ez volt gyanús, viszont ezt leszámítva nem tűnik csalásnak..."


Ezt leszámítva is csalásnak tűnik azért, amit #5 ír. Ez a hitel túl jó feltételekkel futott, miért érné meg egy banknak a világ másik felén hitelezni valakit, borzasztó alacsony kamattal.

2023. aug. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!