Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Autóhitel 1 évre, megéri?...

Autóhitel 1 évre, megéri? Adnak jövedelem igazolás nélkül? Adnak fiataloknak?

Figyelt kérdés
Megéri 1 évre felvenni autóhitelt? Ha nem tudom fizetni, lehet hosszabbítani a futamidőt? Előtörleszteni is lehet?
2010. okt. 15. 13:28
 1/6 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem mondani, 1.5-2 milliot vennek fel.
2010. okt. 15. 13:29
 2/6 anonim ***** válasza:
Még ingatlanfedezetes hitelt sem adnak igazolható jövedelem nélkül, nemhogy autóhitelt!
2010. okt. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értem. Ha 2 milliót 1 év alatt vissza tudsz fizetni, akkor miért nem gyűjtesz egy évig autóra és megveszed kp.?
2010. okt. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1 évre nem is biztos ,hogy kapsz. rövid idő..

jövedelemigazolás nélkül nem kapsz hitelt már.

18 év alatt nem, de a fiatal kor is negatív tényező.

futamidőt rövidíteni, hosszabbítani is lehet megfelelő díj ellenében.

2010. okt. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy???? 14éves? Ha 1 évre vennél fel 2millió forint hitelt akkor kb 2-300ezret kellene fizetned havonta. Ha lenne annyi pénzed, akkor miért nem teszed félre és veszed meg mondjuk 10hónap múlva. Jövedelemigazolás nélkül mérget vehetsz rá, hogy nem adnak. Na meg az utobbi időben nagyon nehezen adnak hitelt és átvizsgálják, hogy kinek adnak.
2010. okt. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Remek.

Jövedelmed nincs, milliós autó meg kellene, holott számolni sem tudsz (lásd előző hozzászóló)!

Dolgozz, spórolj, abból vegyél majd autót!

2010. okt. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!