Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha elértem a maximumot a...

Ha elértem a maximumot a diszkon kincstárjegyben (100M) akkor bankomon keresztül tudok még venni?

Figyelt kérdés
Ezek a rendszerek össze vannak fésülve vagy hogy van, tudja valaki? Bankomnak van saját kereskedői rendszere, persze különféle sápokat leszednek érte.
2023. aug. 12. 02:25
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

Megnéztem egy DKJ tájékoztatót abban nincs benne a 100 milliós limit. Ez a limit a MÁK belső limitje lehet, azt sem tartom kitártnak, hogy ez csak tranzakciónkénti limit. Első körben én ezt próbálnám ki, hogy a 100 milliós vásárlás után enged e újra venni.


A PMÁP tájékoztatóban viszont szerepel a 25 milliós limit és ott egyértelműen adott forgalmazóról beszél, szóval több forgalmazón keresztül lehet venni többet. A DKJ esetben is ugyanez lehet a logika ha a MÁK-nál nem tudsz venni többet több körben.


Abban is szinte biztos vagyok, hogy a forgalmazó nincsen összekapcsolva ilyen szempontból, ez ugyanis banktitok.

2023. aug. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%
Nincs ilyen limit a diszkont kincstárjegynél, de érdekes fantázia.
2023. aug. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Nem fantázia, a Kincstár appban valóban benne van, de mint írtam lehet csak technikai limit.
2023. aug. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Egyszerre lehet annyit venni, de többször ismételhető. A kérdező valószínűleg nem érti a 100 000 és 100 000 000Ft közötti különbséget, innen eredhet a kérdés.
2023. aug. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
19%

Már a feltételezés is vicces, hogy ekkora tőkét dkj-be tenni. :D :D :D


Nem vagyok én a pénzem ellensége...

2023. aug. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

5-ös: miért, mibe kell tenni?


Bocsánat, félreértettem, lehet 100M felett vásárolni, csak nem ugyanabból a sorszámúból. Webes felületen már látom.

2023. aug. 12. 18:59
 7/10 anonim ***** válasza:
25%
#6 Ez a kétpipás tőzsdeguru, aki a havonta triplázza a pénzét a victory módszerrel. 😅
2023. aug. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7-es: láttam már máshol is ilyen beszülásokat, de konkrétum sehova nem lett beírva, hogí mégis mibe kéne tenni a pénzt :) valószínűleg egy alusisakos balfsz az ember
2023. aug. 12. 21:06
 9/10 anonim ***** válasza:
40%
Nyilvánvalóan a tükörben látod azt amit leírtál.
2023. aug. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
57%
Huh ez tényleg a 2 pipás barom lesz, hiszen "egy alusisakos balfsz az ember", aki még ugyan azokat a helyesírási hibákat is használja minden kérdésnél :)
2023. aug. 13. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!