Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » MBH banknál vagyok régebben...

MBH banknál vagyok régebben Takarékbanknál, de már idén február óta az van , hogy 2 havonta küldenek új bankkártyát szóval 2 hónapra adják az érvényességi időt Év végén behúzzák az összes kártya gyártási díját ?

Figyelt kérdés

2023. aug. 17. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem fogják. Minden kártyánál időarányos. Ettől ne tarts!


De hányszor csinálták már ezt?

Mert azt még értem hogy mondjuk február végén lejárt, küldtek újat. Április végén egyesült utána megint újat. Már Mbh logóval.


De ez akkor is csak két alkalom.

2023. aug. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lejárt tavaly decemberben és küldtek egyet idén februárig és utána mindig 2 hónapra szóval február közepén küldtek egyet áprilisig majd júniusig ugye ezek még Takarékbankos kártyák . Június közepétől küldték az MBH kártyát augusztusig most küldtek októberig .
2023. aug. 17. 21:42
 3/5 A kérdező kommentje:
Úgyhogy tuti valami gebasz van bár azt mondta egy ügyintéző , hogy az átállás miatt meg , ha nincs semmi a bankszámla kivonaton akkor nem kell érte fizetni
2023. aug. 17. 21:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincs plusz díja csak egyszeri ami amúgy is lenne.


Egyébként a bankszámlakivonaton nem az látszik, hogy miért kell fizetni, hanem amit már kifizettél (banki díj meg minden egyéb).

Tehát ha ott nem látod, hogy levontak kártyadíjat, akkor egyértelűen nincs díja.


Egyébként gebasz tényleg lehet, ha ilyeneket csinál a bank, de ha működik a kártya, mindig van működőképes kártyád akkor végülis nincs számodra baj.



A kártyára mindig olyan lejárat van rányomva, hogy csak 2-3 hónapig érvényes? Vagy rá van pl. nyomva, hogy 05/25 mégis küldik az újat?

2023. aug. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak , hogy 2 hónapig érvényes amúgy mindig működik .
2023. aug. 18. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!