Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Létezik ilyen bitcoin vásárlós...

Létezik ilyen bitcoin vásárlós oldal?

Figyelt kérdés
Olyan platformot keresek ahol vehetek bitcoint kys nélkül és fizethetek paypalal.

2023. aug. 23. 02:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem
2023. aug. 23. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hogy bizol meg egy oldalba ha nincs licensze hogy penzugyi termekeket aruljon? Licenszet meg csak akkor adnak ha van kyc...
2023. aug. 23. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Oké #3-as, te segítesz szórni a lóvét bitcoinra, én meg segítek megtanulni magyarul :-)
2023. aug. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 EgyGabor ***** válasza:
Paypal-en épeszű ember nem fog neked eladni bitcoin-t, mert a bitcoin tranzakció nem visszafordíthato míg a Paypal-nél a küldő panaszkodhat és símán vissza is kaphatja.
2023. szept. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
enyi baromsáágokat irni jézusom
2023. okt. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
sok oldal van amin lehet veni bitcoinoka tmeg payer , evolut még befektetni is lehet van. nálam is van tiz mivel fizetösek nem használtam. én az inygeneseket csinálom ha valkinek kelingyenes bitcoin oldlak tudok küldeni üdv. Tibi
2023. okt. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tibi!


Írd már le újra, majd ha kijártad az általánost.

Nem nagyon érteni. 😀

máj. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!