Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Gránit bank platinum MasterCar...

Gránit bank platinum MasterCard kártya megéri? Vélemények?

Figyelt kérdés

2023. szept. 7. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Akkor éri meg ha évente többször utazol, a biztosításon simán meg lehet spórolni az éves díjat. A gyorsító sáv és reptéri váró is jó, bár ennek az utóbbi időben romlott a színvonala.


Én egyébként jövőre le fogom cserélni Erste Palatinum Creditre. Igaz ott a biztosítás rosszabb, de évi tízszer más váróba is be lehet vele menni, akár külföldön is.

2023. szept. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ilyen kártyám van, szerintem korrekt. Viszonylag olcsó az éves díja ahhoz képest hogy MC Platinum (19k Ft / év).

Szeretem a plusz szolgáltatásokat amit ez a kártya nyújt.

Illetve havi 4-szer lehet vele kp-t felvenni díjmentesen, így elméletben akár olyan ATM-ből ami 800 ezret tud kiadni egy tranzakcióval, onnan simán ki lehetne venni több mint 2 milliót. Bár ezt még nem próbáltam.

2023. szept. 8. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 xswerdy ***** válasza:
1: de erste platinumot nem csak akkor adnak, ha valami hiper prémium ügyfél vagy, azaz több 10 milliód van a bankban?
2023. szept. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 Nem, sima hitelkártya, csak a hitelbírálaton kell megfelelni. Az éves díja viszont magasabb, ha jól emlékszem 26 ezer.
2023. szept. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!