Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Most várhatom hogy fognak...

Most várhatom hogy fognak híni? :D Egy ilyen email-t kaptam az "OTP"-től.

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Mindenesetre feltettem a telefont tölteni hátha! :D


Tl mit reagálnátok ha kapnátok egy ilyen email-t?


De akkor ezek szerint tudják a számom?! Azt honnan a francból tudhatják??



2023. szept. 19. 14:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem hívnak, minek hívnának? Leírták, hogy ideiglenesen tiltva a belépésed, ha letelik a tiltás, utána be tudsz lépni.

Az meg milyen kérdés, hogy "ezek szerint tudják a számom?!"?

Persze, hogy tudják. Te adtad meg, amikor bankszámlát nyitottál náluk, anélkül nem is lehet szerződést kötni a bankkal.

2023. szept. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy megtörtént az, ami írnak, hogy többször próbáltál belépni, csak nem sikerült az azonosítás? Ha a sztori stimmel, akkor az üzenet is valódi kell, hogy legyen.
2023. szept. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Nincs letiltva a fiókom, betudok lépni.
2023. szept. 19. 15:08
 14/18 A kérdező kommentje:

Mielőtt jött volna az email. Nem léptem be már vagy 2 napja


Vagyis nem próbáltam belépni, ezért is lepett meg az email

2023. szept. 19. 15:49
 15/18 krwkco ***** válasza:
100%

Nem próbáltál belépni, pedig az üzenet azt állítja, hogy megpróbáltál. Bár elvileg előfordulhat, hogy valaki rossz jelszóval próbálkozott. De erről a bank minek küldene értesítést.

Azt állítja, hogy a fiókod le van tiltva. Mi az akadálya, hogy ezt lecsekkold? Szigorúan az eddig használt URL-el és NEM AZ ÜZENTRE KATTINTVA.

Honnan tudják a számod? Tudják? Csak egy magyar email címet tudnak. Ahol van rá esély, hogy a tulaj OTP-s.

2023. szept. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 krwkco ***** válasza:
100%
Ja, látom, hogy be tudtál lépni. És nem is próbálkoztál előtte sikertelenül. Akkor semmi nem igaz, amit az email állít.
2023. szept. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 krwkco ***** válasza:
87%
Az a cél, hogy rákattins az üzenetben az egyik linkre. Az átvisz egy kamu oldalra, ami az OTP-s oldal másolata. És ott megadod a login-edet és a jelszavadat.
2023. szept. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Azt mondta, nincs link az üzenetben. A zöld szöveg tűnhet annak a képen.
2023. szept. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!