Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kinek tudom bizonyítani, hogy...

Kinek tudom bizonyítani, hogy nem én utaltam át a pénzem egy részét, hanem valaki ellopta a személyazonosságon?

Figyelt kérdés
Eltűnt 200e Ft a számlámról, amiről azt állítja a bank, hogy én utaltam át, pedig nem. A bank ebben nem segít. Kihez forduljak? Rendőrség?

2023. szept. 20. 16:24
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
31%

"Kinek tudom bizonyítani, hogy nem én utaltam át a pénzem egy részét, hanem valaki ellopta a személyazonosságon?"

Akinek csak akarod.

2023. szept. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 krwkco ***** válasza:
82%

"Appos megerosites. A raiffeisenbszerint en hagytam jova..."

A web-es felületen az Ügyintézés->Mobil-token beállítások részen fel vannak sorolva az eszközök, amik jogosultak a push üzenet jóváhagyására. Engedélyezési dátummal. Látsz ott idegen eszközt?

2023. szept. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Sajnos nem.
2023. szept. 21. 09:54
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
Hát akkor csak Te voltál. Például részegen, ezért nem emlékszel.
2023. szept. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 krwkco ***** válasza:

"Hát akkor csak Te voltál."

Ez ebből még nem következik. Ha valakinek sikerült felvennie egy eszközt az ehgedélyzettek listájába, akkor bejelentkezés után ki is törölhette.

Kérdés, hogy mit jelent a bank állítása, miszerint a push üzenetet a "kérdező hagyta jóvá". Azonosították az eszközt és az a kérdezőé? Erről mondtak, írtak valamit?

2023. szept. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Vagy csak a szokásos ordanáré nagy kamu sztori, mint 10-ből 9 másik az oldalon.
2023. szept. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy valaki olyan volt, aki hozzáfér a telefonodhoz....
2023. szept. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Hintalow ***** válasza:

Azèrt az nem úgy működik, hogy csak úgy felcuppant valaki az mobilappot magának.

A rafinál ehhez először kell a netbank user/password. Utána a rögzìtett számára kap sms kódot, amivel meg kell erősìteni az app aktiválását, ÈS ezek utan mèg egy újonnan aktivált appnál az első pár utalásnál szintèn sms kód is jön ès nem elèg csak az appban jóváhagyni.

2023. szept. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nem adtad kolcson a bnodnek haverodnak a telod?? Mer akkor helyetted megcsinalta.
2023. szept. 22. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Nem adtam kölcsön.
2023. szept. 22. 11:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!