Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Huszonéves fiatalnak milyen...

Huszonéves fiatalnak milyen megtakarítási formát célszerű választani vagy mibe érdemes pénzt fektetni későbbre? Biztosítás? állampapír? arany? deviza? bankbetét?

Figyelt kérdés
Szeretném ha a fiam tudna félretenni hogy családalapításra legyen valamennyi tőkéje az elinduláshoz.

#befektetési arany #megtakarítási forma
2023. okt. 6. 13:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%
arany, ROLEX óra, termőföld,
2023. okt. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
A múltban hosszútávon a tőzsdei részvény volt a legjobb. Rövidtávra államkötvényen kívül nem nagyon van más, ami könnyen hozzáférhető, alacsony kockázatú és 0 költség.
2023. okt. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
11%
TRB-nek olyan mozgásai vannak, 42 dolcsiról felugrik 52-re, majd vissza stb. Kifogsz egy 40 körüli szintet, beszállsz vagy 2 millával, beállitod, hogy 50 körül eladja, máris napokon belül több, mint 10%-ot hoz azaz 2 kilót xD. Ennél aligha van sztem jobb befektetés, ez csak szigorúan az én véleményem, és hiába poénnak tűnik, meg rizikó meg minden, nyugodtan nézze csak meg mindenki a grafikont az elmúlt napokból.
2023. okt. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
Mi az a TRB?
2023. okt. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
21%
forexen kell megdupláznia a pénzét 2 havonta victory módszerrel
2023. okt. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
Ötös, de miért kellene ezzel várni két hónapot?
2023. okt. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
9%
Mert 60 nap nyaralás, 1 nap munka a beosztásom. Kell a rendszeresség az ember életébe, de ennél többet minek dolgoznék?
2023. okt. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
#3 vagyok. Na, tegnap pl. a valaszom írásakor 42 volt a TRB, reggelre 51. Az a sok nyomorult, aki lepontozott, esetleg meg is indokolja, miért tett így? Vagy ez is csak a sz.rban fetrengésük és a frusztráltságuk része?
2023. okt. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
12%
bitcoin
2023. okt. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%
#8 A kérdező valószínűleg nem az egyik legkockázatosabb befektetési módot keresi, úgyhogy a kriptovaluták árfolyamával történő spekuláció nem valami jó ötlet, ha a fiának szeretne félretenni. Amiről te beszélsz, a TRB kriptovaluta valóban van hogy felmegy 10%-ot naponta, de van olyan is, hogy 1 nap alatt 35%-ot veszített az értékéből (szept.17-én).
2023. okt. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!