Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Otp Junior kártya kiküldés? A...

NotMangoh kérdése:

Otp Junior kártya kiküldés? A többi lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok. 2023 augusztusban lejárt az OTP Junior kártyám, és se előtte, se utánna 1 hónappal nem küldték az újat. Ennek lehet valami magyarázata, vagy feltétele hogy hogyan lehet igényelni az újat?

(Nem vagyok meg 18)

Előre is köszönöm a segítségeket. :)



2023. okt. 7. 14:02
 1/2 anonim ***** válasza:
53%
Ez itt az OTP ügyfélszolgálat szerinted? Hány évig ér még rá a dolog?
2023. okt. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én meg szerintem normálisan tettem fel a kérdést, normális választ kérek, nem ilyen k4rva bunkó stílust amilyet te használsz.

Először is. Nem, ez nem az OTP ügyfélszolgálat. Ezt nyílván tudom, de egy olyan ember segítségét kértem, aki jártas ebben a témában, nem csak beszólni tud.

Másodszor, le lehet írni normálisan is, én nem tudom hogy mennek ezek az OTP-s dolgok, azért kérdeztem itt először, mielőtt bármilyen lépést teszek.

Legyen szép estéd..

2023. okt. 7. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!