Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Egy külföldről SWIFT (dollár)...

Egy külföldről SWIFT (dollár) utalás mikor érkezhet meg? Lehetséges, hogy a terhelő féltől levonja, de a pénz nem érkezik meg?

Figyelt kérdés
Szerda este 8-kor történt az utalás, így csütörtököt nem merem munkanapnak számítani. Ma van kedd, így 3. (Vagy 4.) Munkanap volt, holnap jön a 4 (vagy 5.). Aki küldte külföldről, már levonta azonnal, a szamlaszám stímmel, mi tortenhetett? Igazából 2-szer történt utalás nálam, egyik se jött meg, másik bankra egy külföldi (angol) bankra is, de oda se érkezett meg. Mindenféleképpen meg kell erkezzen, azért 3 ezer dollárról van szó. Nem szeretnék kioktato válaszokat kapni, szóval aki nem tud kulturaltan írni, ne írjon.

2023. okt. 10. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

simán ülnek rajta napokig, es még a fogadó bankok is kivárnak pár napot, mire jováírják.

Szóval még az is lehet, hogy ezen a héten sem érkezik meg.

2023. okt. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ennek már meg kellett volna éreznie, valószínűleg nem utaltak.
2023. okt. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mivel én utaltam, az illető beleegyezésével, ezért en látom, hogy már a pénzt is levonták. 😬
2023. okt. 10. 19:09
 4/7 A kérdező kommentje:

Azt viszont tudom hogy a W

SWIFT utalás időigényesebb, de nem tudtam, hogy ennyivel. 😬

2023. okt. 10. 19:10
 5/7 anonim ***** válasza:
37%
Ez milyen csalás?
2023. okt. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csalás? 😭🤣
2023. okt. 10. 20:03
 7/7 anonim ***** válasza:

Biztos hogy jo számlára kuldted?

Csütörtök delutan küldve hétfő reggel már at volt menve az utalásom.

Nálad meg 2 log a levegőben.

Ugyanannak küldted? A bank van amikor felulvizsgal par dolgot, de ez nagyobb összegeknél szokott lenni.

2023. okt. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!