Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van esély rá, hogy lejjebb...

Van esély rá, hogy lejjebb veszik a költségeim, hogyha a bankomnál belebegtetem, hogy váltani akarok a magas számlavezetési díjak miatt?

Figyelt kérdés
Jelenleg az Erste banknál vagyok. Az OTP nél olcsób lenne nekem a bankszámla éves költsége. Szerintetek vevő lenne az Erste az költségek csökkentésére, ha felhozom a váltást nekik?
2023. okt. 12. 15:16
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Nem, hacsak nem vagy VIP ügyfél.
2023. okt. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

Mivelhogy konkrét tarifacsomagok vannak, így nem fognak hozzád alkalmazkodni.


Hacsak nem vagy prémium ügyfél.


Egyébként én nem is nagyon értem, hogy mi az a "bankszámla éves költsége".


Nekem nincs számlavezetési díj, ingyen utalok, s nincs semmilyen más bankszámlaköltség sem. A bankkártyámnak van éves díja, de az nekem bőven megér annyit, hisz pénzt hoz.

2023. okt. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Pont lexarnak, ha csak nincs pár milliardod náluk...
2023. okt. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem mondd el, hogy sokallod a költségeket, és hogy ajánljanak egy másik konstrukciót, ami olcsóbb, alacsonyabbak a díjak. Lehet, hogy van ilyen számla.
2023. okt. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%
2es, ilyenkor le kellene azt is írni hogy melyik bank milyen csomag mert csak úgy van értelme a válasznak.
2023. okt. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 krwkco ***** válasza:
61%

"Van esély rá, hogy lejjebb veszik a költségeim, hogyha a bankomnál belebegtetem, hogy váltani akarok a magas számlavezetési díjak miatt?"

Nincs.

A különféle számláknál a díjak a kondíciókban rögzítve vannak. Nem fognak és nem tudnak ettől egyedileg eltérni.

De azt kérheted, hogy az ügyintéző nézze meg a költségeidet és javasoljon másik számlacsomagot.

2023. okt. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Nincs. Nézd meg nincs-e kedvezőbb számlacsomaguk. Ha nincs, akkor mehetsz.
2023. okt. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%

Egyszer bementem a bankba, hasonló problémával. Szerencsém volt, mert kiderült a munkahelyem szerződésben áll a bankkal, így jogosult voltam kedvezményes bankszámlára. Te is megpróbálhatod, veszteni nem veszítesz.


Egyébként pont Erste-nél láttam fél éve olyan csomagot, hogy bizonyos havibér és/vagy számlán lévő összeg esetén elengedik a számlavezetési díjat, így szerintem érdemes átböngészned a díjjegyzéket, milyen más számodra kedvező csomag létezik!

2023. okt. 13. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%

Majd rádmelegítenek egy másik számlacsomagot, ami LÁTSZÓLAG olcsóbb. Aztán kártyadij, meg egyéb költségek cimén úgyis lehuznak a végén.

Neked kell átnézni a kondíciós listákat, az összes apróbetűvel, utcai ügyfélnek nincs egyedi számla, csak annak, aki milliárdokat tart, és fektet be náluk.

2023. okt. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
59%
Persze, csak jó eséllyel leírva sem láttál még akkora összeget, ami a számlaforgalmad kellene legyen ehhez.
2023. okt. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!