Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan tudom egyetlen szolgált...

Hogyan tudom egyetlen szolgáltató levonásait tiltani a folyószámlámról?

Figyelt kérdés
Az Adobe már így is levont tőlem a csomót. Pedig nem használtam a szolgáltatásait, csa bonyolult volt törölni a fiókom. Félek, hogy az ehavit m.g levonják. Nem lehet esetleg internetbankon (OTP), vagy a banknak jelezve tiltani a következő levonást? Nyilván magát a a kártyát nem szeretném tiltani.

2023. okt. 16. 11:13
 1/2 anonim ***** válasza:
72%

Pedig végső esetben az a megoldás és új kártya igénylése.


Egyébként az OTP banknál nincs már webkártya mint régen volt?

Az pont az ilyen helyzetekre megoldás.

2023. okt. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben az Adobe-nél kell megszüntetni az előfizetést. A kártyaletiltás és csere egyáltalán nem biztos hogy elég, mert attól még az előfizetés fennáll, sőt, nálam olyan is előfordult, hogy kártyacserekor az előfizetés is automatikusan folytatódott, anélkül, hogy nekem kellett volna módosítanom a megadott kártyaadatokat.
2023. okt. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!