Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Budapesten melyik MBH automata...

Budapesten melyik MBH automata képes TÉNYLEGESEN pénzbefizetésre?

Figyelt kérdés
Próbáltam már a Blahánál és a Bikás parktól nem messze található automatáknál a kártyámra pénzt feltenni, viszont hiába volt az automata befizetőként feltüntetve, mégsem adott ilyen opciót, csak készpénz levételt. Online pedig nem találok erről információt sehol, hogy hol működőképes VALÓBAN a dolog.

2023. okt. 18. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Korábban melyik bankhoz tartoztal?

MKB, Budapest Bank, Takarékbank?


Az ATM korábban melyik banké volt? Rá van írva.


Egyezniük kell csak akkor lehetséges.


A neten le van írva pedig.

2023. okt. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A Takarékbankhoz. Én erről a neten nem találtam sajnos információt, szóval megköszönném, ha akkor adnál ehhez egy forrást.
2023. okt. 18. 14:21
 3/7 anonim ***** válasza:
2023. okt. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ex-Takarékbankos kártyákkal az ATM befizetés szolgáltatás úgy tudom már nem elérhető május 1-től.

Nézd meg ezt, és a készpénzbefizetés sort:

[link]

2023. okt. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt nem találtam meg. Akkor viszont így konklúzióként a Takarékbankos kártyámra konkrétan már nem fogok tudni készpénzt feltenni, jól értem? Mert ebben az esetben akkor most mihez tudok kezdeni? :D
2023. okt. 18. 14:46
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez a kényelmi része, hogy ATM-en keresztül bármikor, ez így kiesik. MBH fiókban be tudsz fizetni a számlaszámodra, vagy pl. ha SOS, hogy a számládon legyen, akkor odaadod kp-ban az összeget egy családtagnak, kollégának stb., ő meg ugyanakkora összeget azonnali utalással a saját számlájáról átutal a te számlaszámodra, így azt 5 másodpercen belül megkapod.
2023. okt. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát ez így elég kellemetlen.. Köszi a választ!
2023. okt. 18. 15:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!