Utalás Revolutra?

Figyelt kérdés
Családból ha pl valaki OTP-ről utal nekem a Revolutomra akkor neki a Revolutos IBAN-t kell megadjam és ha igen tud rá utalni pénzt?
2023. okt. 23. 15:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
Ige, de lesz vagy 3-4 nap, amire megérkezik.
2023. okt. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%
Plusz ugye nemzetközi utalás, ami drágább.
2023. okt. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2. mennyire? 500forint ezres tételek?
2023. okt. 23. 16:45
 4/11 anonim ***** válasza:
38%
Rokon esetében minek utal? Töltse fel a kártyájával a revoutodat az összeggel. Az teljesen ingyen van.
2023. okt. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#4 azt hogyan lehet?
2023. okt. 23. 17:46
 6/11 A kérdező kommentje:
#4 Féltőlti a sajátjára a pénzt és azt pedig elutalja nekem revoluton belül? vagy hogy gondoltad ?
2023. okt. 23. 17:58
 7/11 anonim ***** válasza:
27%
Akár úgy, hogy saját revolutjára feltölti a bankkártyájáról (teljesen ingyenes) és utána neked revoluton belül elküldi (szintén ingyenes) vagy odaáll melléd, te megnyitod a revolutodat és az ő bankkártya adatait használva feltöltitek az összeget, amit ő SMS / mobilbankban jóváhagy és kész is. Ez is ingyenes (nyilván ehhez bizalom kell, hogy más eszközén használja a kártyájá, de ugye rokon..)
2023. okt. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha van a rokonnak saját Revolutja, akkor csináljátok azt amit az előző válaszoló ír.


Ha nincs neki, viszont van bankkártyája, akkor küldj neki Revolut fizetési linket.


Ezzel saját kártyájával tud neked pénzt küldeni a Revolutodra.

2023. okt. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hetes, a második ötleted sérti a revolut szabályait. A pénzmosással kapcsolatos törvényeket szintén.
2023. okt. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

9

Tiltja? Én csak ennyit találtam a revolut oldalán, de ez nem tiltás


"We advise using your own card to add money. If someone else would like to add money to your Revolut account, they can send money to your account instantly via their Revolut app or via transfer."


Ha a családtag transzfere pedig jogszerű (nem is feltételezem, hogy nem az...) Akkor biztosan nem törvénytelen. Bankba is befizethetek bárkinek a számlájára ha úgy akarok neki pénzt adni.

2023. okt. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!