Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Utaltam egy cégnek, de mégis...

Utaltam egy cégnek, de mégis azt írják nekem, hogy fizetésre vár a termék. Ez mért lehet?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy könyvet az ujkonyvek.hu-ról, a fizetés utalással történt. Kaptam egy emailt rögtön utána az adataimról, hogy mit fizettem, mivel, mikor stb, majd kb 1,5 órára rá jön egy másik email, hogy fizetésre vár a csomagom. Megnéztem, nálam le lett vonva a pénz, sikeres utalásnak van elkönyvelve, de akkor nem értem mért írják ezt? (Kb 5000 forintról van szó). Azt is írja az oldaluk, hogyha nem küldöm 48 órán belül az összeget, automatikusan törlik a rendelést. De akkor a pénzemet ugyanúgy nem látom viszont, nem? Írtam emailt az oldalukra, de a telefonos ügyfélszolgálat csak hétköznap van, akkor már törlődik a rendelésem.

2023. okt. 28. 08:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
1-2 munkanap amíg feldolgozzák az utalást (értsd: egy ott dolgozó ember manuálisan ellenőrzi hogy beérkezett a pénz).
2023. okt. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szóval addig nem törlik a rendelésemet? (Holnap jár le a 48 óra, amíg törölhetik)
2023. okt. 28. 08:45
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogják törölni.
2023. okt. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget:)
2023. okt. 28. 09:13
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szombat van.
2023. okt. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!