Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik bankban érdemes felvenn...

Melyik bankban érdemes felvenni a babaváró hitelt?

Figyelt kérdés
Most jutottunk el odáig hogy szeretnénk gyereket, viszont ha már van rá lehetőség felvennénk a babavárót is. Házunk illetve autónk is van, inkább felújítanánk jobban abból a pénzből. Viszont elég tanácstalanok vagyunk hogy melyik bankba is kezdjünk neki. Én sajnos közmunkán dolgozom 2 éve és például az MBH bank ezt nem számolja már, ott már érdeklődtünk. A férjemnek egész jó a fizetése de jobb lenne ha az enyémet is beleszámítanák ahhoz hogy a max összeg meglegyen. Van egy kissebb hitelünk amit nem sokkal de még törlesztjük. Ezért lenne fontos hogy az én bérem is beleszámítson. Neki meg van a több mint 3 év jogviszonya, ezzel sem lehet gond. Melyik bankot ajánlanátok ahol számít a közmunkabér illetve ahol valamivel engedékenyebbek úgymondva?köszi
2023. nov. 1. 14:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
Nem érdemes felvenni.
2023. nov. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%

Ez az igazi.


Közmunkára hitelt meg gyereket.

2023. nov. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem közmunkára, nagyon is jól élünk, van megtakarításunk és a férjemnek is magas a jövedelme. A közmunka nem a pénzkereset miatt van nekem se, ahhoz a pénzhez sosincs nyúlva mert nincs rá szükségünk. Csak tudnám miért magyarázkodom a sok irígy embernek...
2023. nov. 1. 15:39
 4/13 anonim ***** válasza:
77%

Irigykedni?


A közmunkára?


ÉV vicce :D :D :D

2023. nov. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
30%
Én nem nagyon irigykedem, közmunka, még magyarul is csak döcögve megy a dolog, meg itt kell érdeklődni hitelekről a megfelelő helyek helyett. Ezt az egész pakkot úgy ahogy van nem irigylem, de nyugodtan ámítsd magad.
2023. nov. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
34%
Amúgy miért van, hogy a babavárós kérdezők minden esetben 2 válasz után már felkapják a vizet, nekik áll feljebb, aztán 5 válasz után előkerül az alpári stílus meg a szitkozódás is.
2023. nov. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem kaptam fel a vizet. Nem itt akartam én felvenni csak érdeklődtem hátha valaki tud ajánlani olyan bankot amelyik megbízhatóbb stb. Sajnos ti nem vettétek fel ezek szerint, de akkor nem tudom mit kapálóztok meg dobáljátok TI az "alpári" szövegeket. A közmunka ott nem olyan mint nálatok, hogy 8-tól 16-ig csicskáskodik valaki, én irodán dolgozom és nem közmunkabérrel de közmunkásként vagyok beírva. Nem szemetet szedek meg sepregetek de persze ez a magyarok mentalitása, aki közmunkás az röktön csicska. Na persze! Köszi a semmit mondó válaszokat. Ha ilyen idióta a legtöbb magyar akkor mindegy ha körbe járok 20 bankot, ezzel pont elakartam ezt kerülni...de magyarok hagyjuk is..
2023. nov. 1. 19:39
 8/13 anonim ***** válasza:

Sehol nem fogják figyelembe venni a minimálbér alatti jövedelmet.

Az csak a jó tanácsom, hogy ne mennj bele ilyen felelőtlenségbe, mert ott maradhatdz nagy eséllyel hitellel és gyerekkel egyedül.


De ha a párodnak jó a jövedelme akkor lényegtelen, hogy a tied mennyi. Ha a havi 700-800ezret haza viszi, bárhol megkapjátok a hitelt.

2023. nov. 2. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Majd amikor a pasi megunja a pnd es hogy a gyerek mellett nem tudtok kupakolni es felremegy es szetmentek, akkor majd fizetheted a hiteleded a kozmunkabol.


Ja tudom, nektek stabil a kapcsolatotok, sosem mentek szet..

2023. nov. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

- Kislányom, mi szeretnél lenni, ha nagy leszel?

- Közmunkás, közmunkás!!!

2023. nov. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!