Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az normális, hogy OTP bankszám...

Az normális, hogy OTP bankszámla-nyitás után csak a kártyát küldték ki, és semmi papír nincs, ami a számla adatait tartalmazza, pl. számlaszám stb.?

Figyelt kérdés
Ismerőseim kaptak egy papírt is, amin egy csomó adat rajta van, én pedig csak egy bankkártya aktiváló lapot
2023. nov. 7. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Normális. Soha nem küldik egy borítékban a kártyát is egyebeket.
2023. nov. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Nem lehet hogy alairtal egy dokumentumot miszerint nem kered a szerzodesed nyomtatott formaban, hanem elektronikusan kered a netbankon keresztul?
2023. nov. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Normális a következő:

Bankszámlát banki megjelenéssel nyit az ember.

Ott rögzítenek minden adatot, bankszámlaszámot, óhajt, pl. kérsz-e SMS a bankszámla pénzmozgásról, havonta levélben elszámolószámlát, beállítasz-e vásárlási limitet és még sok mindent.

Hol voltál, amikor mindez megtörtént??? El nem hiszem, hogy nincs róla semmid!

Erről kapsz egy másolalot, aláírod, elteszed.

Ehhez lehet bankkártyát "rendelni" amellyel vásárolhatsz, online fizethetsz limiten belül.

És igen, a bankkártyát "pucéran" küldik, és egyszerű aktiválási múvelet után használható.

2023. nov. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Első nem tudom miért kapott pirosat. Soha nem küldik együtt az adatokkal a kártyát. Régebben, amikor a pin kódot is levélben küldték el, az is külön jött. Aktiválni csak telefonon lehetett, előzetes ügyfél-azonosítási procedúra után. Ma egyszerűbb ugyan, de ez nem mehet a biztonság rovására.
2023. nov. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fel se lehet mondani az OTP számlát. 4x -es büntető szamladijat kérnek , ha nem tudja valaki már fenntartani. Folyamatos zaklatás minden nap. Én nem csináltam rajta adósságot csak nem tudtam fizetni és amikor ki akartam fizetni a számlavezetesi díjat akkor közölték a 4x-es havi buntit.
nov. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!