Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lehet ekkora a baj és csődbe...

Lehet ekkora a baj és csődbe mehet a Revolut vagy ez megint csak ilyen lejárató cikk?

Figyelt kérdés
[link]

nov. 10. 11:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát én sok jót nem látok benne, már a Visa online-on keresztül is lekapcsolták.
nov. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%
A cikkben szó sincs semmiféle csődhelyzetről.
nov. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

A cikkben nem írnak új fejleményről.


Valószínűleg az indexnél kínjukban ezt a témát tudták csak előrángatni hogy legyen valami cikk, összefoglalják, milyen helyzet állt elő a múltban ami azóta sem változott…

nov. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%

"Gáspár Győző ismét kedvenceit biztatta a Ferencváros meccsén"


Ez hir az egyik legolvasottab hirportal fooldalan es csodalkoznak, hogy analfabeta proli a fel orszag.

nov. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
41%
Semmit se jelent, a portfolion egy penzugyi analfabeta cikket irt egy temabol ami nem is tema...
nov. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%

Ez sem lejárató cikk, hanem objektív tényekről tájékoztat. Azt, hogy te nem tudod helyén kezelni, még nem válik lejáratóvá.


A kockázatatokat mindenkinaek a maga számára kell egyénileg értékelni, neked is. Aki őgy dönt, a nagy-britanniai események az ő EU-n belüli eljárására nem hatnak ki, és az a kockűzat is smafu, hogy esetleges nézetelrérés esetén a vilniuszi hatóságoknál kereshet menedéket az ott beszélt gyönyörű nyelven, akkor minden rendben.

nov. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
28%

Én nem vagyok Revolut ellenes, de alapból különösebben fintech párti sem. Van fintech cég amelyiknek ügyfele vagyok.

Tudom vannak akik tűzzel-vassal pártolják, mások ellenzik.


A Revolut kapcsán viszont nekem nagyon erősen vörös vonalat jelent ezek az auditációs problémák, amelyek régóta húzódnak.



Pénzügyi végzettségem van, talán ezért, soha nem bíznék pénzt egy ilyen cégre. Túl nagy a kockázat és nem igaz az amivel néhány hozzá nem értő szokott érvelni, hogy a Revolut mögött bankok vannak. Meg, hogy bankban tartja a pénzt.

És akkor felsorolnak néhány brit bankot.


Igen, mivel cég (és ő maga nem bank) ezért kötelező lennie bankszámlájának. Mint minden magyar Kft-nek, Zrt-nek, stb... is kötelező.


De te mint Revolut ügyfél nem mehetsz oda az X brit bankba, hogy tőlük kérd vissza a pénzed, ha a Revolut ne adj' Isten becsődöl. Amit én sem érzek rövidtávon reálisnak!!!

nov. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%

"Igen, mivel cég (és ő maga nem bank)"


De igen, bank. A magyar ügyfelek a Revolut Bank UAB ügyfelei.

Csak nyilván a litván állam biztosítja a pénzüket, nem a magyar.

nov. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
60%
pedig bank a Revolut ahogy utolsó is írja. Már aminek a magyarok ügyfelei. A cirkusz a brit Revolut körül van ami egy másik cég, nem is értem miért kapta fel ennyire a magyar sajtó
nov. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
56%

- A Revolut az egy bank.

- A könyvvizsgáló nem tudott meggyőződni a bank egyes bevételeinek helyességéről. Ezek a kriptodeviza-ügyletekkel kapcsolatos díjbevételek - irreleváns a betétesek számára. A bevételek (és ezzel a nyereségesség) a részvényesek számára bír jelentőséggel. Még csak nem is arról van szó, hogy egyes nem realizált veszteségeket nem tudtak megbízhatóan felmérni, mert legfeljebb azoknak az eredményre és likviditásra gyakorolt hatása tudja fizetésképtelenné tenni a bankot. Az, hogy egyes bevételek lehet hogy nagyobbak, de lehet hogy nullák, az nem kellene hogy érdekeljen egy betétest.

nov. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!