Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ebben az esetben jobb, ha...

Ebben az esetben jobb, ha most kifizetem a teljes hiteltartozásom?

Figyelt kérdés
Felvettem a Diákhitel 2-öt még 2019-ben, aztán 250 ezer Ft-al megúsztam, mivel ott hagytam a sulit. Most 65 ezres tartozásom van már csak. Jelenleg 264 ezer Ft-om van, de jövő hónapban fizetnem kell albérletet, ami 130+rezsi, buszbérletem 7000 Ft, illetve 16 ezres a telefonszámlám, amit csak márciusban tudok lemondani a hűségidő miatt

nov. 11. 21:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
11%
Valóban hatalmas dilemma.
nov. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
83%
De a jövő hónapban kapsz fizut, nem?
nov. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 IgaziÚriember ***** válasza:
7%
Látszik hogy ott hagytad a sulit, ha 65 ezer forint kifizetése gondot okoz. Egy átlagos embernek az a napi fizetése.
nov. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Átlagos embernek napi fizetése?😳
nov. 11. 22:28
 5/23 anonim ***** válasza:
19%
Nem, az átlagosnak nem, de egy értelmes diplomával nem beláthatatlan összeg
nov. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Diplomások pfff.. Alig keresnek valamit, max a mérnökök, informatikusok a többi 250 körül
nov. 11. 22:44
 7/23 anonim ***** válasza:
17%

"Diplomások pfff.. Alig keresnek valamit, max a mérnökök, informatikusok a többi 250 körül"


Szorozd meg 15-tel ezt az összeget és megkapod a havi fizetésemet amit egy budai magánklinikán keresek szemész szakorvosként.

nov. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
37%

#3


Az ilyen rohadékoknak kéne megélnie havi 47 ezerből vagy mennyiből.

nov. 12. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
77%
Nézd, ezt te tudod eldönteni. Nyilván nem húznám sokáig a dolgot, nehogy átkerüljön az ügyed a NAV-hoz. Ugyanis az adóhatóság hajtja végre a diákhitel tartozásokat. Ott egyből egy 10 ezer forintos végrehajtási költségátalánnyal indítanak. Felesleges kiadás lenne. Vagy most fizesd be a felét, jövő hónapban a másikat. Ha látják a fizetési hajlandóságot, akkor nem keresik meg a NAV-ot behajtási szándékkal.
nov. 12. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Mindig befizettem időre nem erről van szó, hanem arról, hogy érdemes most kifizetni az egészet?
nov. 12. 09:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!