Mi van emögött?

Figyelt kérdés

Meg szeretnék osztani veletek egy történetet; egy olyan ember vagyok aki az elsők között használt fizetésre banki kártyát. Legalább 15 banknak voltam az ügyfele különböző elethelyzetekben, voltak jó és rossz tapasztalataim ami a fizetéseket illeti. De ilyen mint most még soha sem. Egy olyan biztosítónak az oldalán vagyok bejelentkezve ahol lakás, kocsi, utazási, egészségügyi és a többi biztosításokat szoktam kötni és internetes fizetésen keresztül jutok ezekhez a termékekhez. Tegnap kezdődött a cirkusz, megpróbáltam fizetni egy olyan kártyával amelyik kifogástalan, azelott is hasznaltam, megfelelően feltoltve pénzzel de nem sikerült fizetnem. Tegnap vagy ötször ma is vagy hétszer. Felhívtam a bankot és tudósítottak hogy hozzájuk nem jutott el a fizetési kerelem.

A köztes fizetőt nem tudtam felhívni mert nem hajlandóak tárgyalni magán emberekkel csak cégekkel. Felhívtam a biztosító társaságot is körülbelül 10 órán keresztül tartott az, hogy kiderüljön, hogy a fő probléma az e mail címem - amelyik egy kifogástalan svájci domain hez tartozik de ők úgy gondolták mivel hogy onnan már sok kibernetikai támadást kaptak és ezért letiltottak. Persze ezt nem tudadták velem csak a bankomhoz küldtek akik persze semmit nem tudtak.

Feltenném a kérdést mi van emögött?



nov. 14. 22:25
A kérdező szavazást indított:
Sosem találkoztam ezzel
A valasz engem is érdekel
Totál nem érdekel
újabb konteós hülyeség
10 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Segítek hogy kell kérdést kiírni, hogy csak a lényeget említsük:


“Nem sikerült biztosítást kötnöm, mert a biztosító automatikus adatellenőrzésén fennakadt az e-mail címem domainje. Mi ennek az oka?”


A választ is megírtad:

“onnan már sok kibernetikai támadást kaptak és ezért letiltottak”

nov. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Emogottt az van, hogy a sztori csak a fejedben letezik.
nov. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Én nagyon gyakran találkozom ilyen történetekkel.

Nekem csak bosszúságom volt bankokkal már évtizedekkel ezelőtt is, pl. ilyen is, amit leírtál, még akkoriban, amikor a többségnek még semmi panasza nem volt, úgyhogy én nem bankolok, rengeteg életidőm elment rá, megnehezítette az életemet.

nov. 15. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves egyes értékelem a normális gondolkodásodat és a tiszta fejedet! Amit igazán nem értek Miért kellett ezt titkolni; miért kellett nekem ezért tíz órát, egy csomó idegeskedést, telefonhívást kezdemenyezek? Amennyiben ennyire átlátható és világos Mi a lfsz... nek nem vágták a pofámba direkt hogy ez a bajunk, mit rejtegetik? Kettes -" a sztori csak a fejemben letezik" meglehet .Talán ezért is írtam ezt a kérdést hogy nyugtassatok le tényleg csak az én fejemben létezik ez a dolog...
nov. 15. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!