Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Revoluton hogy engedélyezem a...

Revoluton hogy engedélyezem a bank automatákból való készpénz felvételt?

Figyelt kérdés

Múltkor próbáltam otp automatából felvenni pénzt. NFC vel, kártya nélkül, és elutasította.

Lehet a fizikai kártya hiánya a gond?


Az app azt írja a hírfolyamban ahol listázza a költéseket, hogy le van tiltva a funkció.

Ahogy rákattintok a lehetőségekre, ahol írja hogy be kell kapcsolni ezt a funkciót tovább visz megint egy felületre.


De csak ezek a lehetőségek vannak felsorolva


Vásárlási limit

kártya felcímkézése

cvv kód zárolása

google fiok hozzáaás

google pay

kártya szüneteltetése


limit ki volt kapcsolna, most csak azért is bekapcsoltam 300k ra úgy se jó.


Ha revolutban rákeresek a limitekre.

ott ki is adja hogy 75k a limit abból 0ft van felvéve. De se nem írja hogy ki van kapcsolva, vagy sem.



nov. 30. 08:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fizikai kártya kell hozzá, ott van olyan lehetőség, hogy ATM ki/be, a virtuálisnál nincs. A fizikaival egyébként megy NFC-vel is.
nov. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

A virtualis kartyanak nincs pinkodja.

Csak olyan kartyat lehet nfcvel hasznalni(ha pl nincs nalad es beolvadtatod a telodrol) amelyik fizikai es rendelkezik pinkoddal.

nov. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ahaa. Na az kár, mert régebben elhagytam..

Amugy a mobilos is kért pinkódot, és beengedett a felületre, csak az összegre nyomás után írt hiba üzenetett.

nov. 30. 11:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogy lehet egy bankkártyát elhagyni? Farzsebben hordtad natúr, vagy mi?
nov. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Önkiszolgáló kassza bedugós cuccosában hagytam. xd

Fizettem, blokk kijött, elpakoltam, azt mentem sietősen..

nov. 30. 13:04
 6/6 anonim ***** válasza:
68%
Újabb érv az önkiszolgáló kasszák ellen, köszönöm! 😂
nov. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!