Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » CIB banknál miért nem lehet...

CIB banknál miért nem lehet már lassan egy hete bankkártyával internet fizetni?

Figyelt kérdés

Telefonon elérhetetlen a bank.

Mivel Ausztriában dolgozom, így egy ideig haza sem tudok menni menni.



#CIB bank, bankkártya, mobilbank #Digitális szolgáltatások #Cibes bankfiók
dec. 9. 23:41
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
32%

Mert tehetségtelen balfék banda az egész!Semmi tájékoztatás! Én se tudok semmit se venne, pedig karácsony előtt több mindent kellene rendelnem, tiszta ideg vagyok.

Hétfőn megyek is és keresek egy megbízhatóbb pénzügyi szolgáltatót.

dec. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Ha hazamegyek én is megszüntetek minden kapcsolatot a Cibbel.

Amit ez a bank művel már tényleg felháborító.

dec. 10. 00:10
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére már rég otthagytam azt a trágyadombot. Neked is ezt ajánlom
dec. 10. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
51%
Szintén a CIB-nél vagyok, nálam semmi gond nincs a netes vásárlással és a kártyás fizetéssel. Időnként vannak karbantartások, de ezekről jön e-mail és a honlapjukon is fent vannak az időpontok
dec. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Én sem tudtam használni a kártyámat tegnap, szerencsére még 3 másik banknál is vannak számláim.


Én csak a 40k jóváírás érdekében nyitottam itt is számlát, amint letelik az egy év már mondom is fel. 😅

dec. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
84%
Én is CIB-nél vagyok és semmi hiba nem tűnt fel. Őszintén, teljesen hihetetlennek tűnik, hogy egy bank rendszere egy hétig ne működjön (sőt az is, hogy 24 óráig ne működjön..)
dec. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
63%
pedig a netes vásárlásoknál, ahol biztonsági megerősítés kell 1 hete már nem műköDIK.
dec. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
72%
Nekem mukodik, hibatlanul.
dec. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
56%
Nálam sem volt gond, az elmúlt héten több ilyen vásárlásom is volt, semmi probléma nem volt. Lehet hogy érdemes lenne a CIB24-et hívniuk azoknak, akiknél nem lehet használni a rendszert.
dec. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

9# Szerinted nem próbáltam hívni a CIB24-et? Több mint egy órán át csak zenét nyomatnak a vonalban és tök mindegy hogy melyik napszakban hívom őket.

Akkor ezek szerint csak páran vagyunk akiknek gondjaik vannak a netes vásárlással kapcsolatosan.

dec. 10. 14:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!