Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lehet banki időpont foglalássa...

Lehet banki időpont foglalással bemenni és pénzérméket befizetni a bankszámlámra?

Figyelt kérdés
dec. 13. 02:24
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Én még soha életemben nem foglaltam bankba időpontot.
dec. 13. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
Hívd fel a bankfiókot. Én múltkor úgy jártam, hogy TBSZ számlát akartam nyitni és három bankfiókot kellett végigjárnom, mire kiderült, hogy Budapesten annál a banknál csak két bankfiók van, aki tud olyan TBSZ-t nyitni, amin “megmarad a deviza” és nem forint alapú.
dec. 13. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
13%
Mennyit akarsz befizetni, hogy időpontot foglalnál? Nem egyszerűbb elkölteni apránként, mondjuk pékségben?
dec. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%

@2


Bankban, TBSZ-t?


Ójajj...

dec. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
#4 Nincs annyim, hogy számítson, hogy IB vagy Erste…
dec. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor főleg számít...
dec. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6 Ha nem mozgatom sokat a pénzem, akkor kis összegeknél az Erstenél nincs számlavezetèsi díj ( a NYESZ miatt), jobban megéri az első két évben.


Jah, meg itt van privát banki tanácsadó, aki mond tippeket. Mivel nem is értek a tőzsdéhez túlzottan, jó ha szólnak, hogy mikor vegyek olaj vagy lengyel vagy nvidia vagy hasonló részvényt.

dec. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!