Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Megoldás lehet, ha tiltom a...

Megoldás lehet, ha tiltom a bankkártyámat?

Figyelt kérdés
Sajnos voltam olyan hülye, hogy regisztráltam és elő is fizettem egy lehúzós társkereső oldalra, amin most nem tudom megszüntetni az adatlapomat. Próbáltam a beállításoknák az automatikus számlázás megszüntetését kérni, de a folyamat oda lyukad ki, hogy a véglegesítéshez egy telefonszámot kell felhívni, ahol egy robot angolul beszél. Mivel még csak az előző hónap végén regisztráltam, így csak egyszer vontak le, de nemsokára letelik az egy hónap. Mivel megszüntetni nem tudom a profilomat és az előfizetést, arra gondoltam, a bankkártya letiltása megoldás lehet, és igényelek egy újat. Viszont nem tudom, hogy ezek után ők megkereshetnek-e engem, hogy kiszámlázzák minden hónap után a havi díjat.
dec. 13. 06:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem
dec. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Letiltás és új kártya megoldja. De egyébként pont az ilyenekre van a virtuális kártya.
dec. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tanuló pénz.
dec. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindenképpen megoldás! És olvasva a történetedet, csak ez a megoldás.


Ha legális weboldal és a cég amelyik mögötte van jogosult az előfizetési díjra, akkor elérhetővé tenné a lemondás lehetőségét illetve korrektül, jogszabályoknak megfelelően tájékoztatna.


Ha csak lehúzós banda, vagy ha nem is csalók de valami sufni cég akkor pedig úgysem viszi jogi útra. Az amúgy is bizonytalan követelést.


Szóval kártyaletiltás a megoldás igen.

És sok bank nyújt virtuális kártyát hasonló helyzetekre vagy akár egyszer használatos virtuális kártyaszámot. Ezzel sok problémát ki lehet védeni.

dec. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 krwkco ***** válasza:

"Megoldás lehet, ha tiltom a bankkártyámat?"

Honnan tudjuk, ha azt sem írod meg, hogy melyik társkereső oldalról van szó?

Vannak olyan internetes szolgáltatók, akik azonnal megszüntetik a szolgáltatást, ha nem kapják meg a díjat. És részükről lezártnak tekintik az ügyet.

De vannak olyanok is, amik tovább szolgáltatnak az érvényes szerződésük tudatában. És egy idő mulva eladják a tartozást egy követeléskezelőnek. Aki rutinból végigviszi a behajtási folyamatot, egyre nagyobb költségeket hozzácsapva.

Minél magasabb a díj, annál nagyobb az esély a második variációra.

Keress rá mások tapasztalataira a neten!

dec. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!