Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Igénybe tudom venni a babavárót?

Igénybe tudom venni a babavárót?

Figyelt kérdés

3 éves TB jogviszonyom megvan, már papíron is

Házasok vagyunk a párommal, KHR listán sem vagyunk,büntetlen előéletűek valamint köztartozás mentesek.

1 gyermekünk van. Fizetésem elég jó.

OTP-nèl szeretnénk igénybe venni, páromnak és nekem is van számlaszámunk OTPnèl neki havonta a családi és a gyes megy rá. Az én kártyámra semmi. Bejelentett munkaviszonyom van de nem érkezik kártyára a pénzem kézbe kapom. Munkáltatói igazolást a munkáltatóm ki adta.

Mehetünk igényelni ezekkel a feltételekkel?

Van valaki aki kapott így?



dec. 15. 00:05
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Van még 2 heted. Januártól változhatnak a feltételek. Bank. Időpont. Ott mindent elmondanak.
dec. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Munkáltatói jövedelemigazolást kaptál? (Tehát rajta van a fizud?)


Én beszélnék előre a bankokkal, különböző dolgokat fogadnak el.

dec. 15. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Aki szerint fizetés érkezhet kártyára, az ne vegyen már fel hitelt, mert a pénzügyi tudatossága egy iskolabüfében vásároló alsó tagozatos szintjén van.
dec. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
KaphaTTOK. Bemész a bankba, elmondod, hogy a babavárót szeretnétek felvenni, beadtok hozzá minden papírt és vártok. Nem nagy történet, nem értem miért nem sétáltatok még be a bankba.
dec. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%
A kp-s fizetést nem szokták "szeretni", mert általában valami sumákolás az oka.
dec. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Persze, nyugodtan menj be, azokét is kifizettük a saját munkánk által megkeresett pénzből, akik eddig igényelték, légy nyugodt, a tieteket is ki fogjuk. Cserébe pár évvel (olyan 20-30) tovább maradunk albérletben.
dec. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
43%
Az OTP nem fog KP-s bérre babavárót adni. Nem igazán jellemző, hogy a rendesen bejelentett magas jövedelmet KP-ban fizetné a munkáltató, mi az ok, hogy nem folyószámlára kapod?
dec. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
61%
A bankok x hónap bankszámla kivonatot várnak el a fizetésedről... A kp-ban kapott fizut, ráadásul ha elég nagy összeg, nem tudom hogyan mutatod fel.. Bérpapírral?
dec. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!