Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az állampapírokkal mi van?

Az állampapírokkal mi van?

Figyelt kérdés
[link]

#állampapír #Andipasija #kérdezzükmeg
dec. 16. 20:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
42%
Kérdezd Andi pasiját!
dec. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 krwkco ***** válasza:
77%

Nincs semmi ilyesmi.

Átdolgozták az államkincstári szoftvert, hogy azonnal működjenek az online megnyitott számlák, ahogy Varga igérte. És egyben megváltoztatták a honlap megjelenését is. Ezért azon a hétvégén, szombaton és vasárnap meghirdetett működési szünet volt. Lehet, hogy volt valami akadozás az új szoftverrel, ami szinte természetes. De én már hétfőn tudtam vásárolni DKJ-t.

dec. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
2: Nem a vétellel van gond a cikk szerint, hanem az eladással.
dec. 16. 21:24
 4/15 krwkco ***** válasza:
30%

"De én már hétfőn tudtam vásárolni DKJ-t."

Rosszul emlékeztem, de most megnéztem a számlámat. Ez nem hétfőn, hanem dec. 12-én kedden volt. Viszont aznap nem csak vettem, hanem eladtam is DKJ-t. Ami furán hangzik, de így szoktam mozgatni a hitelkártyámon levő pénzt. Úgyhogy másnap már működött minden.

Egy ilyen -felsőbb paranccsal megsürgetett- nagy szoftver cserénél valóságos csoda, hogy kisebb zökkenőkkel működni kezdett.

De ha erre gyanakszol, miért nem próbálod ki? Akár 1 forintért is vehetsz és eladhatsz pl. PMÁP-ot.

dec. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

4: Mert voltam bent a postán, hogy vegyek, és nem tudták elmagyarázni, hogy kell!!:)) És szerződést sem tudtak mutatni.


"Akár 1 forintért is vehetsz és eladhatsz pl. PMÁP-ot."

Ezt pár hónapnál rövidebb idő alatt és 5-10 M alatt veszteséges, nem?

dec. 17. 00:25
 6/15 A kérdező kommentje:

"De ha erre gyanakszol, miért nem próbálod ki?2

Ha arra gyanakszom, hogy az állam ellopja az állampapírba tett pénzt, akkor mért nem próbálom ki?? XD XDDD

Előbb teszem fel rulettra.

dec. 17. 00:26
 7/15 krwkco ***** válasza:
74%

"Mert voltam bent a postán, hogy vegyek, és nem tudták elmagyarázni, hogy kell!!:)) És szerződést sem tudtak mutatni."

A posta nem arra való, hogy ott félórákra fenntartsd a sort mindeféle befektetési ügyintézéssel. Az ottani államkötvény-szolgáltatás egy vészmegoldás falusi nénikéknek. Online módon számlát nyitni ügyfélkapun keresztül érdemes.


"Ezt pár hónapnál rövidebb idő alatt és 5-10 M alatt veszteséges, nem?"

Ha egy forintért vennél, ahogy írtam, akkor mekkora veszteségre számítasz?

És 5-10M, vagy 1 ft, mindegy. Ugyanaz a %-os árfolyam.


"az állam ellopja az állampapírba tett pénzt"

Ha ilyen okos vagy, hogy ezt így átlátod, akkor mit érdekel, hogy működik-e az államkincstár honlapja vagy sem???

dec. 17. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező te a CBA-ba mész autót szereltetni?

Miért a postán kérdezed meg a MÁK WebKincstár működését?

dec. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
89%

Ilyen emberekkel van tele a magyar társadalom… ez a színvonal.


“Megyek a póóstára kinyittatni az álamkincstárom hátha az álam lenyújja”

dec. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
79%

Az állampapírokkal nincs semmi, nekem is van, kamatoznak rendesen.

A rendszeren állítgatnak valamit, ami zavart okoz a weboldal működésében. Gondolom, megoldják majd nemsokára.

dec. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!