Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Webkártáyt hol érdemes igényelni?

Webkártáyt hol érdemes igényelni?

Figyelt kérdés

Volt nekem, OTP-nél de betöltöttem a 28-at és már 2000 Ft lenne havonta.

Ezidáig pedig ingyenes volt. Nekem 2000 ft-ot havonta azért nem ér, mert annyit nem rendelek, viszont nem szeretem megadni a kártya adataimat. Ezért volt jó a webkártya, arra át tettem mindig a pénzt az épp aktuális összeget amennyi értékben rendeltem és csak annak a webkártyának adtam meg az adatait.


Gondoltam, hogy csináltatok más banknál egy számlát, amire mindig csak annyi pénzt teszek, vagy épp egy kevés összeget, ha vásárolnék, de nyilván ott is van számlavezetési díj. Ami lehet, hogy már úgy megintcsak sok lenne havonta. OTP-nél az volt jó, hogy teljesen ingyen tudtam utalni a kártyáim között, viszont 28 felett már 2000 Ft maga a webkártya díja amit sokallok.


Tudtok esetleg valami alternatívát?

Az otp a legdrágább ezért kíváncsi lennék, hogy más banknál olcsóbb ez esetleg?


dec. 21. 16:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
62%
Revolut.
dec. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Az OTP webkártya díja ÉVI 1501 Ft, akciósan épp 0:

[link]

CIB Internetkártya ÉVI 2120 Ft:

[link]

Nyilván az sem mindegy, milyen számláról, milyen utalással tudod feltölteni az elkülönített kártyaszámlát, azok a díjak azért még hozzájönnek.


Vagy használj Revolutot, ott is lehet csak virtuális kártyát kérni, ott kb. minden ingyenes, plusz kártyás fizetéssel is fel tudod tölteni.

dec. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

1:Köszi

2:

De szerintem ez 28 alatt lehet, mert én ma voltam bent személyesen és mondta az ügyintéző, hogy ő is sokalná azt a havi 2000 Ft-ot ha nem gyakran rendelek, de amikor rendelek akkor nem szeretem az adatokat megadni. Nekem ingyenes volt de csak 28 éves korig a Jump-ba.


Megnézem a revolutot.

dec. 21. 17:19
 4/19 Justinianus ***** válasza:
86%

Azt vagy te álmodtad, vagy az ügyintéző.

6-8 éve van OTP webkártyám, és már akkor is több voltam, mikor igényeltem, de nemhogy havi, de évi 2.000 Ft-ba sem kerül.

dec. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%
Havi 2000 az évi 24000 Forint. Annyiba még a dombornyomott MC Gold prémium bankkártya sem kerül, az is megáll évi 15-20ezer forintból, banktól függően.
dec. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
77%
LoL
dec. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
69%
alapból sincs bankkártya havi díjjal, csak évvessel.
dec. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

4:

Had tudjam már mit mondott, nem álmodtam.

Nem 1 fajta számlacsomag létezik az OTP-nél.

Nekem Tempó számlacsomag van, amihez 2000 Ft-ba kerül havonta a web.

A JUMP-hoz volt ingyen.


5:

Pedig ezt monda, mutatta is a monitort ahova feketén, fehéren le volt írva.


6: Ez aztán értelmes hozzászólás.


7: Kezelési ktg.-et neked évente vonnak?

dec. 21. 18:40
 9/19 anonim ***** válasza:
64%

A bankkártya nem számlavezetési díj. A bankkártya évente kerül levonásra.

Ha havonta vonogatnák, akkor nem adnák oda 1-2 éves lejáratra.

dec. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
De a kezelési ktg.-et havonta vonják
dec. 21. 18:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!